Меню
ВХІД Вхід і реєстрація
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Ви гордитеся тим, що ви Олевчанин (хотіли б ви, щоб вашим рідним містом, було інше місто=()
Ви гордитеся тим, що ви Олевчанин
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23
Статус: Offline

Просто Олевчани їдучи в інше місто стараються говорити по російськи, але це навпаки виглядає не красиво=)))
Vi4ka
9й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 10

Більше того, це викликає сміх biggrin
Julia
5й-рівень

І люди починають ставитися до тебе не так, як хотілося б. Я наприклад завжди розмовляю українською мовою, мені навіть так більш подобається. Наша мова звучить дуже мелодійно, до речі українська мова іде друга в списку мелодійних мов=)))
Shura1989
4й-рівень

Наведу приклад із життя. Дитинство розмовляв російською, а в школі вивчив лише суржик. Правда на 1 курсі в Київському універі нормально вивчив українську. І коли мене запитують чи не з Західної України я, то я гордо говорю, що Я-Олевчанин!!!!!!
Vi4ka
9й-рівень

Quote (Julia)
Наша мова звучить дуже мелодійно, до речі українська мова іде друга в списку мелодійних мов=)))

правильно, Julia, Наша мова просто чудова
Julia
5й-рівень

Завжди потрібно говорити тільки українською, де б ти не був, адже так ти показуєш багатство української мови. Адже ми Українці і маємо говорити українською=))))
Vi4ka
9й-рівень

Прикріплення: 2559919.jpg(35.6 Kb)
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Ми тут народились і не можемо цим не пишатися ,кожен любить своє місто, село, вулицю, хоч з часом це все стирається і привакається до нового місця і починає рахувати його своєю домівкою і рідним краєм.
Julia
5й-рівень

Quote (vitol)
привакається до нового місця і починає рахувати його своєю домівкою і рідним краєм.

Я не згодна, все одно у людей залишається згадка про їх рідну домівку, де вони провели найкращі роки свого дитинства.Думаю ніхто не забув де він жив у дитинстві, всі його пригоди, та своїх друзів=)))
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Ви гордитеся тим, що ви Олевчанин (хотіли б ви, щоб вашим рідним містом, було інше місто=()
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: