Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
Я люблю родной город Олевск.
Shura1989
4й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 23
Статус: Offline

Хочется услышать мнение каждого жителя Олевска. Нам интересно всё: культура, спорт, экономика, реклама, строительство, развлечения. Оставляйте свои предложения по поводу того, что бы Вы хотели увидеть или услышать в родном городе. Чего по вашему мнению не хватает, и какое полезное дело может нас объединить. Очень жду ваших ответов-предложений.
Прикріплення: 1513323.jpg(5Kb)
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Хто б, що не говорив, що ми на "краю света" чи ще якісь речі, але наше місто і край, в якому ми живемо, дуже прекрасні і має найкраще географічне розміщення як в Україні так і у Європі, через Олевськ проходить найголовніший шлях у Європу, від нас до столиці 230 км прекрасної дороги, в нас прекрасна природа: ліси, річка і маємо велику історію нашого краю. Я з гордістю завжи говорю: "Я з Олевська!"
Shura1989
4й-рівень

vitol, у Вас хороший, патриотический взгляд на жизнь.
Делаю вывод, что новую дорогу и близость в природе нужно использовать с умом.
vitol
3й-рівень

Так або інаше, але він стає всеодно кожен рік все красивіший.
Mer
0й-рівень
Репутація: 1

В майбутньому планується створити місце для від відпочинку "Набережна", щоб наше місто було туристично привабливе.
Just4Fun
2й-рівень
Репутація: 0

оооо,це буде дуже класно,....

думаю ми привабимо турист1в прекрасною Набережною

-Египетский аплифтинг решает
-Это что ещё за стиль такой нашелся?

Пойду погуляю....(с)

vitol
3й-рівень

Ми маємо гарний парк, чому б і не зробити і гарну набережну, тим більше для цього є всі можливості.
alkeno
0й-рівень

мені сподобалося ваше містечко. можна спробувати пожити у вас. а дорого винаймати квартиру?
Shura1989
4й-рівень

alkeno... Якщо подобається то живіть, квартиру наймати не дорого, якщо потрібно я Вам допоможу.
alkeno
0й-рівень

Shura 1989...я була б безмежно вдячна Вам за допомогу! я зараз живу в Хмельницькому. а як знайти квартиру в Олевську не уявляю. хочу зняти саме квартиру зі зручностями. 1-2 кімнатну. за допомогу віддячу, в боргу не залишусь.
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: