Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
Я люблю родной город Олевск.
Shura1989
4й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 23
Статус: Offline

alkeno... Це питання можна вирішити. Головне повідомляєте дату приїзду і ми Вам допоможемо.
До речі, в Олевську є готель "Єдем", вартість 100 грн і 120 за добу. Умови проживання дуже хороші.
Радий буду допомогти
alkeno
0й-рівень
Репутація: 0

я хотіла б винайняти квартиру на тривалий час. тому готель не дуже підходить. це хіба на короткий час. а у мене щодо Олевська серйозні наміри. десь протягом місяця я приїду для ознайомлення зблизька і було б добре до нового року переїхати зовсім.
а жителі міста мені вже подобаються. чесно кажучи не сподівалась. що хтось відгукнеться. приємно знати, що є небайдужі, за це оремо дякую
Shura1989
4й-рівень

alkeno... Я радий, що в Олевськ стає популярним серед немісцевих.
Допомогти можу, головне попередьте за тиждень до приїзду, а там все можна обговорити.
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Гарні центр, і вокзальна площа, ще б зробили гарною вулицю Привокзальна, де суд, по ній проходить весь люд з центру до вокзалу і ринку...
alkeno
0й-рівень

Shura 1989...мені випала нагода вже наступного тижня відвідати Ваше, а в майбутньому, сподіваюсь, і моє місто! десь у середу-четвер мої знайомі проїздом будуть у вас і я примандрую з ними. мені не проблематично буде потім повернутись назад?
Shura1989
4й-рівень

=) Вам пощастило.
Ви можете повернутися, правда добиратися трохи не зручно.
Спочатку ви доїдете прямим автобусом до Житомира, а потім з звідти до Хмельницького
Ось розклад руху автобусів з Житомира на Хмельницький
http://bus.com.ua/cgi-bin....A%E8%E9
alkeno
0й-рівень

shura...підкажіть будь ласка, адресу якоїсь контори, що займається нерухомістю, арендою зокрема. я хотіда б туди в середу навідатися. дякую
Shura1989
4й-рівень

Контори як такої немає. Є лише приватні повідомлення. Завтра можу скинути номери.
alkeno
0й-рівень

скиньте, будь ласка. я хотіла б максимально корисно використати цю поїздку. буду дуже вдячна
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Олевськ історично давнє місто, тут є що подивитись....
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук: