Меню
ВХІД Вхід і реєстрація
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
Я люблю родной город Олевск.
alkeno
0й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 0
Статус: Offline

подивитись у вас дійсно є на що. я щойно повернулась з Олевська. гарне,затишне містечко. саме те, що я шукала. але от благ цивілізації явно не вистачає
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Дивлячись, які блага Ви маєте наувазі.
alkeno
0й-рівень

найелементарніших - знайти тимчасове житло з газом і водою практично нереально...це слова ваших жителів...шкода, бо на зиму переїхати в такі умоаи з дитиною не хочеться...чекатиму до весни
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Так, але це проблема не тільки в Олевську. Потрібно подивитись на все з іншої сторони: роботу можна знайти, було б бажання, потратити зароблене теж є де, красиве місто, жителі непогані......
380674700619
0й-рівень
Група: Користувач

Quote (Mer)
В майбутньому планується створити місце для від відпочинку "Набережна", щоб наше місто було туристично привабливе.

і хай купаються у нашому лайні cry
Shura1989
4й-рівень
Репутація: 23

alkeno.... На рахунок оренди такого помешкання в Олевську дійсно напряжно. Правда, якщо будуть пропозиції оренди я Вам повідомлю
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо

Олевськ - дуже красиве місто, йому можуть позаздрити багато міст України=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Shura1989
4й-рівень

До речі, пройде ще трохи часу, і Олевськ повністю газифікують
Vi4ka
9й-рівень
Репутація: 10

Прикріплення: 2306604.jpg(99.8 Kb)
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Я люблю родной город Олевск. (Оставляем свои предложения и замечания.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: