Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Живе спілкування з мером Олевська Поваром А.В. (Питання-відповіді, обговорення.)
Живе спілкування з мером Олевська Поваром А.В.
Mer
0й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 1
Статус: Offline

За два тижні відкриється виборча дільниця, до якої ми підемо щоб віддати голос за свого кандидата на посаду мера.
Я, як нині діючий голова, йду на другий термін. Чи маю право обіймати крісло мера вдруге вирішувати Вам, шановні виборці.
Я наполягав і буду наполягати на прозорості і відкритості влади. За свою каденцію мною виконано всі обіцянки і хотілося б продовжувати в тому ж напрямку.
Сьогодні відкривається тема на форумі на Олевському порталі http://vit-ol.com/ і чат, в якому Ви можете задавати мені будь-які питання. Буду вдячний за розуміння, шановні олевчани.
З повагою Анатолій Васильович Повар.
Shura1989
4й-рівень
Репутація: 23

Анатолій Васильович, скажіть будь ласка, як Ви плануєте реалізовувати проект Євросоюзу "Сталий міський розвиток"?
Mer
0й-рівень

Це одне з питань, яке я визначив би пріоритетним для будь-кого, хто прийде на посаду міського голови. Реалізація цього проекту дасть можливість зовсім по-іншому вирішувати проблеми розвитку міста, більш ефективним шляхом і з найменшою витратою часу. Для початку треба створити робочу групу, яка займатиметься проектом, і максимально використовувати знання тих, хто пройшов навчання.
Shura1989
4й-рівень
Репутація: 23

Дуже дякую за відповідь.
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Звичайно кінотеатр- це чудово, але якщо говорити про інші міста такого рівня як Олевськ, то в них із кінотеатрів поробили нічні клуби, бари, дискотеки, а тільки в нашому місті з кінотеатру зробили Спортивний зал, де регулярно проходять змагання, а не для галочки....
jorik
0й-рівень
Репутація: 0

Шановний Анатолій Васильович, яким Ви бачите Олевськ в майбутньому?
adidas
0й-рівень
Репутація: 4

Quote (olvi)
готовы ли мы платить современную цену билета например 200,00грн

і справді, за такі ціни мало хто ходив би((

якщо доярку назначити відповідальною за такі мироприємства, то саме така ціна і буде)))

а хто розбирається у ціновій політиці і економіці залучив би кошти спонсорів, кошти від реклами..... кошти з бюджету повинні виділятися..... тоді й ціна суттєво знизилася приблизно до 50грн, а сходити 2 рази на місяць на концерт і заплатити 100грн бажаючих було б вдосталь))

і не потрібно робити акцент тільки на відомих артистах..... цікаво було б подивитися на наших умільців.....

ВСЕ МОЖНА ЛИШЕ БУЛО Б БАЖАННЯ!!!

Mer
0й-рівень

Доброго дня. Відповідаю на питання:
"Міська рада за мого керівництва усіма сила наполегливо працювала для того, щоб в Олевську в решті-решт запрацював кінотеатр. Ми пропонували приватним підприємцям проявити ініціативу створення розважального закладу для культурного відпочинку. Обговорення цієї теми ведеться до сьогодні і ми будемо вірити в краще.
Але потрібно зважити на те, що питанням організації концертів повинна займатися районна адміністрація, а саме відділ культури."
Дякую за запитання.
Mer
0й-рівень

Вже сьогодні ми наполегливо працюємо і об"єднуємося заради майбутнього. Я не раз наголошував на тому, що наше майбутнє в руках прогресивної і далекоглядної молоді. І буду щасливим, якщо до влади прийдуть молоді та амбітні, які направлять роботу в правильне русло.

Добавлено (19.10.2010, 12:18)
---------------------------------------------
Друзі, я чекаю від Вас ідей, які сприятимуть розвитку нашого міста.

adidas
0й-рівень
Репутація: 4

Quote (olvi)
кого вы хотите увидеть в Олевске и на когда

когось з КВН, або щось комедійне подібне....... камеді клаб..... криве зеркало....... не обовязково зірки, можна і аматори.........

Добавлено (19.10.2010, 13:22)
---------------------------------------------
Пане Мер, а як на рахунок вулиць? Деякі центральні вулиці як після війни)) Особливо Інтернаціональна...... пройти не можна.......
Якщо покрити їх так як у першому перевулку, то жителі вулиці були б дуже вдячні на виборах і не тільки...... я думаю це відносно не дорого і швидко робиться.....))

Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Живе спілкування з мером Олевська Поваром А.В. (Питання-відповіді, обговорення.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: