Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Дискотеки (Дискотека)
Дискотеки
Just4Fun
2й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 0
Статус: Offline

Quote (l1bredim)
Та є що робити

для кого как,зашла постояла 5мин и вышла,тупо капец......

Quote (Shura1989)
ДК працює до 12, і там в основному лише школярі, диско клуб "Патріот" вже не цікавий, там музика одноманітна і місця мало.

та ну ДК работает до 11!...)
в Патриоте мне например очень нравится,была в прошлую пятницу там,народа было немало,музыка играла обалденная,особенно когда за пульт стал Кострицкий) я любитель транса,так,что оторвалась и отпрыгала по полной)

Quote (vitol)
Бракує гарного дискоклубу, але я думаю не дового прийдеться чекати, зараз так стрімко все розвивається, що неодмінно має щось появитись в Олевську цікавеньке для молоді...

да,да,там Бородин что-то думал открывать,раз даже открыл внизу ресторана,но Олевские стереотипы всё испоганили,так как туда снова стали ходить те кому за30,40 и т.д. и в основном это были мужчины,которые любят изрядно выпить......

-Египетский аплифтинг решает
-Это что ещё за стиль такой нашелся?

Пойду погуляю....(с)

l1bredim
4й-рівень
Репутація: 13

Quote (Just4Fun)
е кому за30,40 и т.д. и в основном это были мужчины,которые любят изрядно выпить......

Ну таких там полно видел...)
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23

Quote (Just4Fun)
да,да,там Бородин что-то думал открывать,раз даже открыл внизу ресторана,но Олевские стереотипы всё испоганили,так как туда снова стали ходить те кому за30,40 и т.д. и в основном это были мужчины,которые любят изрядно выпить......

Не вдалося йому молодь притягнути, а тільки пенсіонерів biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Just4Fun
2й-рівень
Репутація: 0

Quote (Julia)
Не вдалося йому молодь притягнути, а тільки пенсіонерів

с такими стариниями и целеустремлённостю,поверьте скоро у него всё получится!)

та и там не было пенсионеров,просто были те кому за 30,40....я не считаю таких людей пенсионерами.

-Египетский аплифтинг решает
-Это что ещё за стиль такой нашелся?

Пойду погуляю....(с)

l1bredim
4й-рівень
Репутація: 13

ну да...люди в возрасте
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Місця для відпочинку мають бути для людей різного віку, то є не нормально, коли школяри напиваються спиртним і йдуть на дискотеку, хоча так було завжди.
А гарного клубу, де можна було і поседіти послухати гарну музику, потанцювати, щоб ніхто не впав тобі на стіл пяний, такого місця звичайно нема...
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Скільки Вам не було б років завжди хочеться потанцювати на дискотеці, просто трохи не зовсім виглядить доречним танцювати 15-16 років і 30-40 років разом хтось когось явно не зрозуміє і музика не влаштує...
Shura1989
4й-рівень

Quote (vitol)
Скільки Вам не було б років завжди хочеться потанцювати на дискотеці

Згоден. Для мене танці це частина мого відпочинку.
Пам'ятаю як місяці три тому з Коханою в парі танцювали. Ці рухи, дихання, вираз обличчя... ХОЧУ ТАНЦЮВАТИ!!!
Shura1989
4й-рівень

Я через 5 років відкрию всій заклад для відпочинку. Всі буде весело!!!
Shura1989
4й-рівень

Вже починаю квитки продавати. ціна 190$...
поспішайте, кількість товару обмежена
Олевський форум на Вітол » Про Олевськ. Загальноміський форум. Спілкування на різноманітні теми » Олевськ.Актуальні для міста питання. » Дискотеки (Дискотека)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук: