Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Поділися своїми успіхами, досягненями=) (Поділися своїми успіхами, досягненями=))
Поділися своїми успіхами, досягненями=)
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23
Статус: Offline

Люди в своєму житі досягають великих висот. Не завжди потрібно щоб людина стала мільйонером, просто потрібно насолоджуватися свої життям, воно у нас одне. Один може просто побудувати будинок і це вже буде велике досягнення, а другий може просто народити і виростити дитину, хоча це потребує великих зусиль. Розповідайте про свої досягнення, і робіть все можливе, щоб ваше життя стало кращим=))))))))))))))
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6

Я виховую сина. Це і є моє досягнення, хоча нам ще рости й рости.
Не наступи на грабли дважды!
Anichka
4й-рівень
Репутація: 4

Закінчую магістратуру, виховую сина. Життя тільки починається, ще все попереду.
123
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо

Anichka, і straume, ви вже дуже багато досягли в житті, хоча вам здається що ви ще нічого грандіозного не зробили=)))))))))) МОЛОДЦІ, ТАК ТРИМАТИ=))))))))))))))))))
Shura1989
4й-рівень

Так, Ви всі дійсно молодці, я радий за Вас
Shura1989
4й-рівень

А я, звичайний олевський хлопець, цього року переміг у конкурсі на найкращий вірш до Дня Закоханих, який проводився в Київському залізничному університеті (7000 студентів)
straume
5й-рівень
Репутація: 6

Quote (Shura1989)
А я, звичайний олевський хлопець, цього року переміг у конкурсі на найкращий вірш до Дня Закоханих, який проводився в Київському залізничному університеті (7000 студентів)

Вітаю з перемогою! Серед такої кількості переготи - почесно!

Не наступи на грабли дважды!
Shura1989
4й-рівень

smile і я про теж
Mojo
0й-рівень
Репутація: 0

За статистикою психологів людина 90% своїх фантазій і мрій так і залишає у стадії "мрії", навіть не намагаючись їх досягнути. Головне тут зрозуміти що рано чи пізно доведеться зробити висновки і вирішити чи забути про те, що ти мріяв, чи перевести свій задум у категорію "планів", потім у категорію "реалізації" і, докладаючи якомога більше зусиль, вкінець кінцем досягти її.

Цієї весни один мій знайомий дізнався про те що у нього РАК щитовидної залози. Мене вразила сила волі Олексія (саме так його звати). Через два місяці після операції Олексій вже організовував власну виставку живопису у Олевському БК, періодично від'їжджаючи до Києва, щоб здати кров на онко-аналіз, а ще через два влашлував презентацію власної книги, яку він написав ще до хвороби. ОЦЕ СИЛА ВОЛІ!!! ОЦЕ ДОСЯГНЕННЯ!!!

Читайте більше у розділі Новини Олевька під заголовком "Презентация книги"

Vi4ka
9й-рівень
Репутація: 10

Quote (Anichka)
Закінчую магістратуру, виховую сина.

Ти молодець! Це дійсно важко!

Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Поділися своїми успіхами, досягненями=) (Поділися своїми успіхами, досягненями=))
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: