Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 3«123
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Чи готові молоді люди служити в лавах Збройних Сил України?
Чи готові молоді люди служити в лавах Збройних Сил України?
Shura1989
4й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 23
Статус: Offline

З такою армією ми можемо війну програти Молдові чи Кореї. Скажу чесно, особисто я не поважав і поважати не буду Українську армію. Це ціла система, яка підриває авторитет країни і здоров'я молодих хлопців. Дуже прикро, що дикунство продовжується
vitol
3й-рівень
Група: Адміністратори
Репутація: 7

Армія має бути контрактною і професійною, хлопці 18 років, то не є сьогодні захисники вітчизни, не всі навіть крос можуть пробігти 3 км, про який захист може йти мова, армія сьогодні тільки для офіцерів, для їх працевлаштування і не більше. Дуже шкода.
2011
0й-рівень
Репутація: 0

Я дуже поважаю хлопців, які гідно пройшли це випробування. Чула також від батьків, що вони дуже задоволені змінами, які відбулися в характері дітей. Та й 9 місяців - або ж це довгий термін, коли згадати 2-3 роки за СРСР? Користуючись нагодою, усіх до речі й вітаю з днем ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ! Що це для вас означає - кожен хай вирішує сам.
straume
5й-рівень
Репутація: 6

Але ж крос повинні вміти бігти хлопці і вчитися їм потрібно. Я згоден, що повинна бути професійна армія.
Не наступи на грабли дважды!
jarema
4й-рівень
Група: Користувач
Репутація: 0

Професіоналів за мізерну оплату важко знайти.
straume
5й-рівень
Репутація: 6

Коли на селі молоді нічим зайнятися, то в армії вони хоч які гроші зможуть заробити.
Не наступи на грабли дважды!
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Чи готові молоді люди служити в лавах Збройних Сил України?
Сторінка 3 з 3«123
Пошук: