Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 4«1234
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Де краще відпочивати (Відпочинок в Україні чи за кордоном)
Де краще відпочивати
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6
Статус: Offline

Просто, за цей курорт зайшла мова тому, що його рекламувати стали дость багато.
Не наступи на грабли дважды!
olgamtourism
0й-рівень
Група: Користувач
Репутація: 0

Свято шоколаду у Львові  smile

http://mtourism.com.ua/tours/ukraine/lvivshchyna/684-17-18-10-18-19-10-sviato-shokoladu

Запрошуємона смачненьке свято до Львова. Ціна поїздки 350 грн за два дні з проживанням) Місто Лева готується до грандіозного VIII Національного Свята Шоколаду.
Незабаром у Львівському палаці мистецтв ви поринете в атмосферу «абсолютного
шоколаду», вас приємно здивують смак та різноманіття шоколадних солодощів,
майстер-класи від найкращих шоколатьє , і ви напевне проведете найкращі
«шоколадні» вихідні у своєму житті!
rolya
0й-рівень
Група: Користувач
Репутація: 0

Якось відпочивав у Івано-Франківську, а  в мене було захворювання серця, 10 років ходив по місцевим лікарнаям, крім пігулок нічим мені не допомогли. Друзі порекомендували лікарню "Сідем груп"  - приїхав у Івано-Франківськ и справді, лікарная дуже гарна, має новітнє обладнення і працюють справжні профі свого діла. Вже через два тижні мені стало набагато краще, лікарі встановили точний діагноз, чере місяць напевно вже вилікуюсь. "Сідем груп" це справді та лікарня на яку можно покластися! Так, що і відпочив і вилікувався, два в одному)
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Україна » Де краще відпочивати (Відпочинок в Україні чи за кордоном)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук: