Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Фальсифікат у медицині
Фальсифікат у медицині
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6
Статус: Offline

Нещодавно бачив передачу про фальсифікат ліків. Це жахливо! Але це факт. Я ще в 2002-2003 роках спілкувався з викладачами університету імені Богомольця, що у києві. Ще тоді вони мені говорили, що на Україні відсотків 60 ліків у аптеках-фальсифікат. Як же ми можемо вилікаватися. Коли лікар виписує якийсь препарат і він недопомагає, ми починаємо думати, що лікар погано свою справу зніє. Але ж в аптеці ми можемо придбати і неякісні ліки!
Не наступи на грабли дважды!
Anichka
4й-рівень
Репутація: 4

Теж про це чула, жахливо.
123
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23

Найкраще взагалі не користуватися ліками, тільки в крайньому випадку можна використовувати ліки=)))))))))))
Anichka
4й-рівень
Репутація: 4

Наші люди без ліків не вміють, трохи простудився відразу в аптеку набрали цілу торбу - половину і не потрібні.
123
Julia
5й-рівень

Так це про нас=)))))))))))))))
straume
5й-рівень

Ліками користуватися потрібно, але я про їх якість говорю. Нещодавно приїздили гості з Німеччини з дітьми, так їм в дорогу дали багато ліків. Але це розвинена країна, там медичне страхування і лікар, знаючи, що діти будуть їхати в іншу країну виписав ліки.
Julia
5й-рівень

Так в Німеччині до здоров'я ставляться дуже бережно, не те що в нас, тільки про свою шкуру турбуються=))))))))
straume
5й-рівень

Ось, коли ми балакаємо за медичне стахування, то нам наводять як приклад країни Європи. Але в них це вже давно все налагоджено, а в нас на добрій справі тільки наживуться певні ділки. Однак, це тільки моя думка.
Julia
5й-рівень

в Україні не цінують людського здоров'я=((((((((((( всі тільки думають про себе...
straume
5й-рівень

Ділки на пігулках роблять дуже великі гроші.
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Фальсифікат у медицині
Сторінка 1 з 212»
Пошук: