Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Сонячні ванни
Сонячні ванни
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6
Статус: Offline

Чи доречно влітку багато часу знаходитися на сонці?
Не наступи на грабли дважды!
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23

Потрібний баланс=))))))))))
straume
5й-рівень

А чи витримують люди той баланс?
Julia
5й-рівень

Багато людей не можуть багато знаходитися на сонці, тому для них ця пора року дуже важка=(((((((
straume
5й-рівень

Ну, дехто страждає на хвориби, які не дают змогузнаходится на сонці.
Але медики попереджують і звичайних людей про наслідки від довотривалого
перебування на сонці.

l1bredim
4й-рівень
Репутація: 13

я люблю буть на солнышке...просто я тоже ещё люлю купатся..и я незамечаю сколько я провожу время..думаю достаточно))
Viktoria_love
3й-рівень
Репутація: 5

Не можна занадто багато бути на сонці, це шкідливо, треба знати міру.
l1bredim
4й-рівень

на моё мнение солце ет харашо..очень но
Quote (Viktoria_love)
це шкідливо

Как говорится все в меру!!!)
l1bredim
4й-рівень

Незнаю...Солнце ет харашо...Токо плохо тогда когда очень оно жостко палит..Можна харошенький тепловой удар получить(
Julia
5й-рівень

За даними нового дослідження, сонячне світло все-таки, в більшості випадків, продовжує, а не скорочує життя. Промені сонця допомагають організму виробляти вітамін D, проте багато людей схильні уникати сонця через ризик виникнення раку шкіри. Автори нового дослідження вважають, що сприятливий вплив сонця переважує цей ризик.
«Ризик раку шкіри нікуди не зник, просто не варто забувати і про важливу роль, яку сонячні промені грають у виробленні вітаміну D. Помірне перебування на сонці дуже корисно для здоров'я», — говорить Johan Moan (Institute for Cancer Research, Осло, Норвегія).
Відомо, що вітамін D здатний захищати від деяких видів раку, а також від рахіту, остеопорозу, цукрового діабету. Вітамін міститься в деяких продуктах, але велика частина синтезується в шкірі при контакті з сонячними променями.
Дослідники підрахували, що у жителів Австралії виробляється в 3,4 разу більше вітаміну D, ніж у жителів Великобританії, і 4,8 раз більше, ніж у жителів Скандинавії, що проводять рівну кількість часу на свіжому повітрі.
Навіть не дивлячись на те, що в південних широтах захворюваність раком внутрішніх органів (рак кишечника, легенів, простати, молочної залози) вище, ніж в північних, південці рідше вмирають від цих захворювань. Згідно з новими даними, чим більше вітаміну D синтезується в шкірі під дією сонця, тим краще прогноз онкологічних захворювань.
Вітамін особливо важливий для людей, що живуть в північних країнах, адже довгі зими і короткі світлові дні не дозволяють організму отримати достатню кількість сонячних променів.
Вчені обчислили, що, якби жителі Норвегії отримували в два рази більше сонячних променів, чим вони отримують, та кількість смертей від раку шкіри зросла б удвічі, тобто за рік померло б близько 300 чоловік, проте на 3000 менше смертей припали б на інші види раку.
Автори роботи вважають, що те ж саме відноситься і до інших країн. Щоб зрозуміти, скільки часу проводити на сонці щодня, потрібно розділити час, за який шкіра може обгоріти, на два.
Вчені говорять, що багато проблем зважилися б, якби вдалося створити засіб для шкіри, що захищає від небезпечної складової сонячних променів і проникне корисні короткі ультрафіолетові промені.
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Сонячні ванни
Сторінка 1 з 212»
Пошук: