Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 4«1234»
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. (Ваші зауваження та пропозиції до покращення роботи ЛК.)
ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
VIPinkognito
0й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 0
Статус: Offline

Людина часто готова пожертвувати на вирішення своїх проблем час і гроші, але не свої власні зусилля і прагнення. Нам здається, що ми постійно кудись не встигаємо, важливі справи ми на завтра залишаємо… Насправді, ми просто біжимо і дуже часто безцільно і безтурботно, забуваючи про найголовніші життєві цінності. І одна з найвищих цінностей – це наше здоров’я. Газетні кіоски і книжкові лотки переповнені літературою про різноманітні способи оздоровлення. Проте інколи складається враження, що люди, тільки захворівши, розуміють, що позбавлені чогось надзвичайно важливого в житті. На щастя, є люди, які постійно турбуються про наше здоров’я, збільшують наші можливості в подоланні хвороб, надають якісне і сучасне лікування. Наведемо один свіжий приклад.
12 березня 2013 року до міської лікарні №2 м.Житомира потрапив Віктор Федорович Корх. Віктор Федорович вже багато років має серцеву хворобу. Чоловік вступив до БО «Лікарняна каса Житомирської області» ще у 2003 році. За цей час Віктор Федорович неодноразово лікувався і отримував від ЛК ліки на значні суми. «Я хворію вже 12 років, і в Житомирі не заплатив жодної копійки за своє лікування, – говорить чоловік. Я задоволений, що є членом ЛК, це себе виправдовує. За увесь час мого перебування в ЛК (до речі, я член БО «Лікарняна каса Житомирської області» вже близько 10 років) я зрозумів, що можна бути впевненим в цій організації. Дуже важливо, що Лікарняна каса бере на себе витрати, пов’язані із забезпеченням ліками у Житомирі. Хочу висловити особливу подяку лікарю-кардіологу міської лікарні №2                                В′ячеславу Олександровичу Олефіру. Це компетентний спеціаліст та просто приємна людина. Мене просто вражає його ставлення до кожного пацієнта».
Прикріплення: 1645809.jpg(137Kb)
VIPinkognito
0й-рівень

Лікарняна каса дала юнаку другий шанс
Скільки прикладів прояву милосердя до оточуючих знаєте саме Ви? Чи, можливо, Ви самі нерідко співчуваєте , допомагаєте тим, хто цього потребує  в скрутну годину? Як на мене, то  поняття «милосердя»  більшість людей сприймає  як своєрідну данину моді. І всі ми прекрасно розуміємо, що як вчинити у той чи іншій ситуації – право вибору кожного…Звідки ж береться милосердя? Його не купують, не продають у “секонд хендах” як зношену річ, не беруть на прокат, ним просто володіють. До того ж, дуже важливо вміти правильно користуватися цим божим даром. Та на жаль, дуже часто люди приховують свої корисливі наміри за модним нині милосердям. Чомусь не хочеться говорити про злободенні жахи нашого життя. Я приєднаюся до тої громади, яка  намагається  звертати увагу лише на промінчики сонця, які не дивлячись ні на що, так і прориваються крізь ґрати несправедливого світу.
Мені хочеться розказати  історію Руслана Юрійовича Васіна, 1994 року народження. 26 квітня хлопця у надзвичайно важкому стані доставили в відділення інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні імені О.Ф.Гербачевського. Руслану терміново треба було робити операцію. Гнійне запалення (флегмона) шиї ускладнилося медіастинітом – гній спустився в грудну клітину, де знаходяться життєво важливі органи. Крім того, виник перикардит – накопичилась запальна рідина в серцевій «сорочці» із загрозою зупинки серця. Всі ми прекрасно розуміємо, що саме перебування в медичному закладі – це завжди шалені витрати, не говорячи вже про операцію. Для лікування розповсюдженого гнійного процесу необхідні були дороговартісні антибіотики. Виявилося, що родина Васіних знаходиться у надзвичайно скрутному матеріальному становищі і нічим не може допомогти Руслану. Лікарі прекрасно розуміли, що кожна втрачена хвилина можне коштувати Руслану життя. Завідуючий  відділенням торакальної хірургії Тадеуш Вітольдович Муравйов розказав, що в той момент колектив медичних працівників, адміністрація обласної лікарні  вирішили не залишати родину Васіних сам на сам зі своєю бідою і звернулися по допомогу до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». «Ми вже близько десяти років співпрацюємо з цією організацію, тисячі вдячних пацієнтів говорять більше за будь-які рекламні акції. При лікуванні члени Лікарняної каси отримують необхідні ліки і заощаджують чималі суми грошей. Я знаю, що в цій організації ніколи не відвернуться від людини і зроблять усе можливе  аби допомогти тим, хто дійсно цього потребує. Тому ми звернулися по допомогу до правління Лікарняної каси. Як ми і сподівалися, Руслану виділили сучасних антибіотиків на 5 тисяч гривень, хоча ні він, ні його родина не були членами цієї організації. Завдяки професіоналізму і швидкому реагуванню нашого колективу та Лікарняної каси хлопець отримав другий шанс. Що може бути важливішим за врятоване життя молодої людини? Риторичне запитання, проте воно надзвичайно важливе у контексті сьогодення і ,звісно, нашої медицини».
Зараз Руслан знаходиться у відділенні торакальної хірургії, почуває себе добре, але говорити йому поки що дуже важко. Хлопець не може знайти слів, щоб висловити вдячність людям, які врятували йому життя.  «Я дякую богу за те, що потрапив до рук таких спеціалістів як Володимир Васильович Артюх (лікар-торакальний хірург), Анатолій Вікторович Жданюк (лікар-анастезіолог). Низький уклін завідуючому теракального відділення Тадеушу Вітольдовичу Муравйову. Весь колектив торакального відділення та відділення інтенсивної терапії боровся за моє життя, тому дай бог усім ВАМ здоров’я та земного щастя. А  благодійній  організації «Лікарняна каса Житомирської області»  процвітання на багато років, я впевнений, що ваше добро повернеться до вас сторицею».
30.05.2013 року хлопця виписали з відділення торакальної хірургії. Якби не допомога «Лікарняної каси», то фінал цієї історії був би зовсім іншим.
Як бачите, світ не без добрих людей,  треба вірити в себе, робити те, що шепоче нам наше серце  і тоді ми будемо найкращими і разом з тим  зробимо світ кращим. Тож крокуймо разом у світле майбутнє з Лікарняною касою, яка дійсно турбується про кожного свого члена. Ми рекомендуємо ВАМ ЛК тому, що  ця організація дає людям впевненість у завтрашньому дні, захищає сімейні бюджети, забезпечує якісним лікуванням. Ми закликаємо вас бути мудрими!
VIPinkognito
0й-рівень

Лікарняна каса продовжує конкурс для лікарів,які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»

Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» вже третій рік поспіль проводить конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». Метою конкурсу є визначення та відзначення лікарів, які досягли найкращих результатів у лікуванні членів Лікарняної каси. Хочеться нагадати, що в конкурсі беруть участь лікарі, які пролікували не менше як сто членів ЛК. Для визначення кращих лікарів розроблені наступні критерії:
- не менше ніж 95 % рівень дотримання локальних клінічних протоколів лікування, затверджених управлінням охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації;
- відсутність обґрунтованих скарг за період із 01. 09. 2012 по 30. 05. 2013 року.
При досягненні однакових показників дотримання протоколів лікування, братиметься до уваги кількість пролікованих.
Лікарі, які посіли п’ять перших місць, нагороджуються дипломом благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та грошовою премією у розмірі 1000 грн.
Інші лікарі, котрі мають показники, які відповідають критеріям відбору, нагороджуються грамотою благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та грошовою премією згідно з положенням «Про грамоту БО «ЛКЖО».
Детальніше про умови проведення конкурсу читайте у положенні «Про конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»http://likkasa.com.ua/?p=1627
VIPinkognito
0й-рівень

Підведення підсумків конкурсу на визначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам ЛК
Виконавчий директор В.С. Мишківський повідомив про підведення підсумків конкурсу на визначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам ЛК. В конкурсі прийняли участь 2265 лікарів області, які за період з 01.05.2012 по 30.04.2013 року пролікували в умовах цілодобового, денного, домашнього стаціонару та амбулаторно 136 тисяч  членів ЛК на загальну суму 25 млн 557 тис. грн.
Серед них умовам конкурсу (кількість пролікованих понад 100 громадян та рівень дотримання протоколів понад 95%) відповідали  177 лікарів.
З них 24 лікарі були відзначені у цьому конкурсі почесною грамотою  у попередні три роки.
Згідно положення про визначення кращого лікаря В.С. Мишківський запропонував нагородитидипломом та грошовою премією в розмірі 1000 грн. відповідно до «Положення про диплом» 5 лікарів:
ІЛЬНІЦЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА      лікар-невролог ЦМЛ №1 м.Житомира
ОПРЕЛЯНСЬКА АЛЬОНА ЛЕОНІДІВНА  лікар-терапевт ЦМЛ №1 м.Житомира
КУЛЬШАН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ     лікар-невролог Бердичівської ЦРЛ
Климчук КАТЕРИНА ІВАНІВНА     лікар-педіатр Лугинської ЦРЛ
Пудрівський Едуард Амвросович       завідувач денним стаціонаром Бердичівської ЦМЛ
Почесною грамотою та грошовою премією в розмірі 300 грн. відповідно до «Положення про грамоту» – 15 лікарів:
МАДЗІГОН НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА           завідуюча відділенням новонароджених Житомирського обласного перинатального центру
КОБИЛІНСЬКА ТАМАРА МИКОЛАЇВНА            лікар-терапевт ЦМЛ №1 м.Житомира
НІКОЛАЄНКО ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА завідуюча  терапевтичним відділенням поліклініки Коростенської ЦМЛ
ПУГАЙЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА завідуюча амбулаторією сімейної медицини м.Овруч
ЯРОШЕНКО ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА         лікар-невролог Бердичівської ЦМЛ
ГОЛІШЕВСЬКИЙ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ   лікар-невролог Брусилівської ЦРЛ
ЧУЛІЙ МАКСИМ МИХАЙЛОВИЧ  лікар-уролог Романівської ЦРЛ
ГЕОРГІЦА МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ          лікар-невролог Андрушівської ЦРЛ
МЕДВЕДЄВ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ           лікар-ревматолог обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського
ЯЦЕТА ЛІДІЯ ОЛЕКСІЇВНА лікар-терапевт Бердичівської ЦРЛ
РОЗБИЦЬКА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА  лікар-невролог Володарсько-Волинської ЦРЛ
БОНДАР МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ   лікар-невролог Чуднівської ЦРЛ
ВЛАСЮК Надія Анатоліївна.  завідуюча неврологічним відділенням Бердичівської ЦМЛ
КОЧУРА СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ       завідуючий відділенням невідкладної допомоги ЦМЛ №1 м.Житомира
РАЦЮК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – лікар-травматолог Романівської ЦРЛ
VIPinkognito
0й-рівень

Якщо ви член Лікарняної каси, то не будете хвилюватися, коли до вас «завітає» підступна хвороба
Ви ніколи не задумувалися над тим, що слова мають магічну силу, а наші думки взагалі впливають на життя. Науковці часто звертають нашу увагу на те, що  негативні очікування від майбутнього заважають радіти життю, а те, що ми забуваємо висловлювати свої  емоції, дякувати людям за подаровані радісні хвилини,  за допомогу, співчуття – теж впливає на нас .  Вже доведено, що люди, які радіють кожній хвилині, позитивно налаштовують себе на кожен день – менше хворіють, ендорфіни роблять свою справу.  Як же можна себе налаштувати на позитив, коли стільки всього «темного» та проблемного навколо НАС? Хто шукає, той знаходить. Завжди можна знайти ТЕ, що буде вас налаштовувати на оптимістичний лад і настрій. А  розпочати  можна з простих кроків:
1. Не забувайте дякувати за найменші цінності і вияви уваги від інших людей та навколишнього світу, які ви маєте.
2. Не забувайте дякувати собі і хвалити себе за те, що ви робите для світу та інших людей.
3. Помічайте все чудове навколо вас і радійте тому, що ви можете бачити це. Не варто псувати сьогодення хвилюваннями та тривогами про завтрашнє чи далеке майбутнє. Ліпше не просто перейматися, а робити щось для того, аби змінити майбутнє.
А тепер щодо подяк і впевненості у  завтрашньому дні . В нашій області вже багато років працює благодійна організація «Лікарняна каса» Житомирської області. Мало хто знає, що Лікарняна каса – праобраз страхової медицини. Ця організація  у сотні разів збільшує наші можливості в подоланні хвороб, отриманні якісного і сучасного лікування, а це надзвичайно важливо, зважаючи на цінову ситуацію щодо медикаментів у нашій країні. В наших соціальних умовах ЛК  дає людям впевненість у завтрашньому дні, захищає сімейні бюджети, забезпечує якісним лікуванням. Якщо ви член Лікарняної каси, то ви не будете хвилюватися, коли до вас «завітає» підступна хвороба. А впевненість – це ще одна складова гарного настрою та життєвого стимулу.
Днями ми поспілкувалися з жителькою смт Червоноармійська. Олена Петрівна Шульгіна з цією організацією з самого початку. Скажемо більше, її донька, побачивши, якою дієвою може бути допомога ЛК, також долучилася до лав членів ЛК.
«Я не уявляю, щоб робила без допомоги ЛК. Вони забезпечують ліками, турбуються, лікарі-експерти надають консультації по всіх питаннях. Гастрити, тонзиліти, проблеми зі спиною, це далеко не повний перелік наших проблем. А Лікарняна каса завжди поруч, не зважаючи ні на що. Маю надію, що з кожним днем кількість ваших членів буде збільшуватися, адже бути з вами не тільки престижно, а й життєво необхідно. Хочу висловити особливу подяку лікарю-експерту ЛК в Червоноармійському районі Надії Віталіївні Вітківській, її поради і консультації – професійні і надійні, без них – нікуди . А фахівець з інформаційних та аналітичних питань  Зоя Леонідівна Огороднік, яка зустрічає усіх своєю чарівною посмішкою, взагалі   золота людина. Я знаю, що усі працівники ЛК просто хороші люди, а це найголовніше, до того ж – справні професіонали, які знають, що і як треба робити. Долучайтеся до лав цієї благодійної організації, і ви завжди отримаєте професійну пораду та кваліфіковану допомогу. Дякую вам за те, що ви завжди поруч і нас вас можна покластися!»
VIPinkognito
0й-рівень

Нехай і надалі працює ця організація на благо людей
Прикро про це говорити, але Україна має найвищі в Європі темпи скорочення кількості населення. Середня тривалість життя в Україні набагато нижча, ніж у решті країн Європи, значна частина чоловіків не доживає до пенсійного віку. Половина дорослого населення України страждає від одного або декількох хронічних захворювань. Куди оком не кинь – усюди проблеми. Кожен третій в нашій країні говорить про реформування галузі охорони здоров’я, та балачок багато і рухаємося ми маленькими кроками. Корупція в галузі існує, лікування «грабує» гаманці, та ми все одно маємо надію на світле майбутнє. Кому ж вірити і в якому напрямку рухатися? Вихід завжди є.
На Житомирщині вже 13 років діє благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області». Турбота про кожного члена організації тут на першому місці. Днями до офісу «Лікарняної каси Житомирської області» звернувся Євген Олексійович Гнатюк. Чоловік на сьогоднішній день ще не приєднався до лав Лікарняної каси, проте збирається це зробити найближчим часом, адже він переконався, що «співпрацювати» з ЛК – вигідно. Дружина пана Євгена Марія Пилипівна вже 7 років перебуває в ЛК. Так склалися обставини, що здоров’я жінки вирішило випробувати пані Марію. Тривалі обстеження в м.Житомирі, Києві… Жінка потрапила до клініки Амосова. Десять днів стаціонару, начебто все було добре, та раптово лікарі  повідомили, що жінку терміново треба прооперувати, операцію призначили на цей же день. Євген Олексійович, розказує, що ситуація була надзвичайно складною. «Це все сталося так раптово, наче грім серед ясного неба…Я не знав, що робити, до кого звертатися. Коронарне шунтування – це складна процедура, до того ж витратна. Я згадав, що перед поїздкою за рекомендацією лікарів, звертався до лікарів-експертів Лікарняної каси, які повідомили, що в разі потреби мою дружину забезпечать необхідними ліками і в лікувальних закладах м.Києва. На той момент я не дуже в це вірив. Але коли я зателефонував до лікаря-експерта Наталії Миколаївни, вона мене заспокоїла, і ви не повірите, вже за три години у мене були препарати на суму майже дві тисячі грн. За словами Наталії Миколаївни, завдяки тому, що «Лікарняна каса Житомирської області» є членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», всі громадяни-члени ЛК при потребі можуть отримати медичний супровід в більшості регіонів держави.
Наразі дружина почуває себе добре, триває період реабілітації. Наша родина вдячна Лікарняній касі за те, що вони надають реальну допомогу, до того ж оперативно. Нехай і надалі працює ця організація на  благо людей, адже їх допомога так необхідна в ці тяжкі часи».
VIPinkognito
0й-рівень

Турбота про кожного члена Лікарняної каси для вас – перш за все!
Щирі слова вдячності хочу адресувати  благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області»,  з якою я крокую вже майже 10 років. Я на власному прикладі відчула всю необхідність та важливість цієї організації. Особисто для мене Лікарняна каса стала справжнім помічником-рятувальником. У мене страшна хвороба – системний червоний вовчак. Що тут і казати, боротися з таким горем надто важко та й «влітає в копієчку». Я лікуюся в Житомирі, Ружині…Постійні обстеження, діагностики, дорого вартісні препарати. Біду самотужки подолати неможливо, а особливо, коли це важке захворювання. Разом із хворобою у людини виникають матеріальні проблеми, які «вирішити»  простій людині найчастіше просто нереально. Тепер я точно знаю, що перебування в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» – ефективний шлях у підтримці здоров’я людей, особливо соціально малозахищених.  Надзвичайно важливо, що ця організація разом із медпрацівниками мають одну мету – одужання хворих і самовіддано для цього працюють. На моє лікування лікарняна каса надала медикаментів на суму понад 13 тис. грн.
Слова вдячності усьому колективу ревматологічного центру обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, моєму лікарю Світлані Олексіївні Латаш. Особлива подяка лікарю-експерту ЛК у Ружинському районі Галині Андріївні Первушиній за увагу до мене та надання професійних консультацій. Колективу Лікарняної каси подальших успіхів у  вашій такій важливій та  благородній справі. Ви кожного дня доводите, що турбота про кожного члена Лікарняної каси для вас – перш за все! Саме тому ми завжди будемо з ВАМИ!
З повагою,
Лариса Михайлівна Волченко
Смт.Ружин
VIPinkognito
0й-рівень

Пацієнти говорять про Лікарняну касу (30.07.2013)
Павло Діюк з Брусилівського району розповідає про переваги членства в Лікарняній касі. За час перебування в благодійній організації (9 років) Павло Петрович зрозумів одну прописну істину: бути з ЛК-вигідно!!!! Забезпечення усіма необхідними медикаментами у найкоротші строки, розмір витрат не обмежений та не залежить від суми сплачених добровільних пожертвувань, а якість медичних послуг контролюється лікарем-експертом. “Як тільки ми зрозуміли, що робить ця організація задля своїх членів-в той же день подали заяви на вступ усією родиною”.
VIPinkognito
0й-рівень

VIPinkognito
0й-рівень

Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. (Ваші зауваження та пропозиції до покращення роботи ЛК.)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук: