Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 912389»
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Медицина на Україні безкоштовна?
Медицина на Україні безкоштовна?
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6
Статус: Offline

В законах України записано, що медизне обслуговування в нас безкоштовне. А чи це так? За що тыльки не платать в медичних установах?!
Не наступи на грабли дважды!
Julia
5й-рівень
Група: Вітол інфо
Репутація: 23

Правда!!!!! Підеш в лікарню з цілим гаманцем грошей, а вийдеш з пустим. І що робити????????????
Shura1989
4й-рівень

Я ось помітив, що люди самі привчили лікарів брати гроші.
Буквально на днях, відвідував лікарню, і з мені натякнули, що потрібно щось дати. У відповідь сказав, вам зарплату за це платять. Тому нічого не дав!
Julia
5й-рівень

Молодець=))))))))))))))))
Anichka
4й-рівень
Репутація: 4

Ну були б в нас зарплати такі як в європі то думаю б наші мед працівники би небрали "калим "

Добавлено (24.11.2010, 16:56)
---------------------------------------------
На мою думку безкоштовної медицини нема, просто в країні повинна бути така штука, як медичне страхування, що людина потрапляючи в лікарню вже не переймається тим, де взяти гроші на ліки, вони виділяються з її страхового полісу

123
Julia
5й-рівень

це було б дуже доречно=)))))))))))))))
straume
5й-рівень
Репутація: 6

Quote (Julia)
Я ось помітив, що люди самі привчили лікарів брати гроші. Буквально на днях, відвідував лікарню, і з мені натякнули, що потрібно щось дати. У відповідь сказав, вам зарплату за це платять. Тому нічого не дав!

Я цілком згоден. І не тільки лікарі. Одні беруть гроші, а інші дають. Але ця звичка зародилася не сьогодні, тут є провина й попередніх поколінь.

Добавлено (24.11.2010, 17:33)
---------------------------------------------

Quote (Anichka)
На мою думку безкоштовної медицини нема, просто в країні повинна бути така штука, як медичне страхування, що людина потрапляючи в лікарню вже не переймається тим, де взяти гроші на ліки, вони виділяються з її страхового полісу

Починання гарне, це за кордоном вже давно прийнято. Тільки в нашій країні все одно будуть наживатися ділки, а ми тільки страждати від нововведень. Давайте згадаємо страхування авто. Як важко одержати гроші....

Не наступи на грабли дважды!
Anichka
4й-рівень
Репутація: 4

Quote (straume)
Починання гарне, це за кордоном вже давно прийнято. Тільки в нашій країні все одно будуть наживатися ділки, а ми тільки страждати від нововведень. Давайте згадаємо страхування авто. Як важко одержати гроші....

Цілком згодна, над цим повинна працювати наша верхівка.

123
Julia
5й-рівень

тільки нашій верхівці все одно=))))))))))))))
l1bredim
4й-рівень
Репутація: 13

Quote (Shura1989)
Я ось помітив, що люди самі привчили лікарів брати гроші.

От я таке теж чув..І бачив на власні очі)))
Згоден з Shura1989)
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Медицина на Україні безкоштовна?
Сторінка 1 з 912389»
Пошук: