Меню
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 9 з 9«12789
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Медицина на Україні безкоштовна?
Медицина на Україні безкоштовна?
straume
5й-рівень
Група: Провірений
Репутація: 6
Статус: Offline

Цікаво, але людина викликала швидку і, коли взнали адресу, сказали на іншому кінці дроту, щоб підходила сама до швидкої. Інєкції не було зроблено до тих пір, поки хвора людина сама не принесла куплені в аптеці ліки. Не потрібно все звалювати в одну кучу! Коли фінансування замале, то слід вимагати хабарі?! Це відноситься не тільки до медицини, а й до інших сфер. Про це вже ми говорили в інших темах на форумі. Я навів лиш один випадок з членами нашої родини. а по всій Україні тких випадків дуже багато.
Не наступи на грабли дважды!
Marchello
0й-рівень
Репутація: 4

А в чому Ви вбачаєте вимагання хабаря?
В тому, що Вам сказали купити для себе ліки?
Чи фельшер сказав, що не буде колоти уколи, поки Ви йому не дасте 20 грн???
straume
5й-рівень
Репутація: 6

Для чого тоді взагалі швидка допомога, коли ліків у них немає?
Не наступи на грабли дважды!
jarema
4й-рівень
Група: Користувач
Репутація: 0

А що ви скажете про лікування в санаторіях? Там без хабаря будете довго чекати своєї черги.
Overs
0й-рівень

Я думаю, что в настоящее время без благотворительных взносов лечебные учреждения не выживут. Другое дело, что медики должны объяснять пациентам куда идут деньги и не в коем случае не ставить определенную сумму. Ну а взятки - это другой вопрос. Я работаю в Ликарняной кассе Житомирской области и знаю много случаев взяточничества. Например, в детской обласной больнице анестезиологи говорят родителям, если хотите, чтобы ваш ребенок проснулся через час после операции тогда платите за наркоз, а если через сутки, тогда по Ликарняной кассе дадим. Это полный бред, потому что наркоз одинаковый. Даже если он другой, то врач его сам не покупает, а его покупает государство. Умудряются придумывать такое, что на голову не налазит.
kosjak
0й-рівень

Можете подивитись тут точно безкоштовно поставити діагноз
Олевський форум на Вітол » Соціальний » Медицина - здоров'я » Медицина на Україні безкоштовна?
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук: