Меню
Назад » » 2011 » Травень » 12

14 травня Олевськ приєднається до всеукраїнського суботника

Понад 40 тисяч людей приймуть участь у всеукраїнському суботнику, який відбудеться 14 травня.
Ініціатором проведення заходу виступив ПриватБанк, який погодився на день перетворити всі свої 3 287 відділень на території України в "зелені штаби". В таких штабах кожний бажаючий зможе дізнатися всю необхідну інформацію про проведення суботника, ознайомитися із фронтом робі.
 
"Крім співробітників банку та членів їхніх родин, своє бажання прийняти участь у всеукраїнському суботнику вже висловили ряд організацій, – відзначають у прес-службі фінансової установи. - Сьогодні можна із впевненістю сказати, що 14 травня на суботник вийдуть понад 40 тисяч жителів нашої країни".14 травня до громадської роботи Олевське відділення ПриватБанку на чолі з керівником О.Б. Ковальчуком, запрошує небайдужих до чистоти рідного міста громадян. В цей день планується прибрати берег річки в районі стадіону «Колос» .
Олевська міська рада також приєдналася до акції, і є відповідальною за вивіз зібраного сміття.
Тому, шановні олевчани, не будьте байдужими – прийдіть та підтримайте акцію. Настав час навчитися самим створювати і зберігати чистоту місць, де ми живемо!

ПОЧАТОК О 10-00!!! Додав новини news_kor
avatar
3
2
Повністю підтримую акцію!!!
Думаю не для кого не проблема прийти на годинку-другу у вихідний день та прибрати ДЛЯ СЕБЕ!!!
Люди, не будьте байдужими, приєднуйтесь до акції!!!
avatar
3
1
Особисто я вважаю, що даний захід потрібен. Вдало підібрано місце: саме на березі Уборті в районі стадіону "Колос" влітку збирається основна маса відпочиваючих, тому обов'язк кожного олевчанина прийти та очистити берег від непотребу!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]