Меню
Назад » » 2011 » Січень » 21

22 Cічня - День соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто  Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
Сердечно бажаємо Вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідної України!
Додав новини Shura1989
avatar
2
5
Вітаю всіх зі святом! happy
avatar
3
4
"СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА"!!!
avatar
3
3
"Слава Нації - Смерть Ворогам!!!"
Приєднуюсь до привітань з нагоди дня Соборності.Думаю, через 300-річне яремне панування Росії над Україною, ми все ж довели до кінця бажання і прагнення наших предків про майбутнє життя в незалежній і соборній УКРАЇНІ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
avatar
5
2
Наші батьки-діди були більш національно свідомі, враговуючи тиск з усіх сторін, вони не побоялись виступити за незалежну, цілу, вільну Україну, чого зараз не скажеш про сучасне покоління, маючи свободу і достаток ми неї не цінуємо, свідомо віддаючись під вплив і ділячи Україну на схід і захід, на голубих і помаранчевих. Єднаймось, разом ми сила.
avatar
3
1
Щиро всіх вітаю!!!
"Слава нації"!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]