Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 20

Арсенал-Шахтар 5:1

Арсенал-ШахтерПісля двох поспіль перемог у Лізі Чемпіонів, донецький Шахтар завітав до Лондона на виїзну гру проти Арсеналу. Зважаючи на турнірне становище, перемога кожної з команд закріпила б її місце в турнірній таблиці і гарантувала вихід в наступне коло змагань.
Стартовий склад кожної з команд мало чим відрізнявся від попередньої гри. Початок матчу видався напруженим, обидві команди грали чітко і обережно. Але, нажаль, так тривало не довго. На 19 хвилині подача кутового завершилася голом у ворота «гірників». П’ятов не вдало зафіксував м’яч, а захисники просто розгубилися. Цим скористався нападник господарів Сонг, який і відкрив рахунок.
Даний епізод ентузіазму донеччанам не додав. Команда виглядала розгубленою. Але трохи заспокоївшись, Шахтарю вдалося зібратися і вирівняти хід гри. Ще трохи, і одна з атак закінчилася б голом, але цього не сталося.
Під завершення тайму злагоджена атака Арсеналу закінчилася голом. Чудову передачу з правого флангу гарматним ударом завершив Самір Насрі.

Арсенал-Шахтер

На початку другої половини матчу Шахтар виглядав досить пристойно: контролював м’яч, небезпечно атакував, але атаки так і не були завершені.
Одночасно захист гостей виглядав не надійно. Невдало спинивши атаку Арсеналу Хюбшман отримав жовту картку. І ніхто не міг уявити, що навіс з 35 метрів може закінчитися голом. Нападник Шахтаря Адріано, грубо зігравши у власному штрафному майданчику, збив з ніг Джуру. Арбітр відразу вказав на 11-метровий удар, який бездоганно виконав Фабрегас.
І після цього Шахтар посипався як картковий будинок. На 66 і 69 хвилинах «каноніри» ще двічі вразили ворота гостей. Авторами забити м’ячів стали Уілшир і Шамах.
Правда під завісу матчу донеччанам вдалося забити гол. Навіс з флангу вдало замкнув Эдуардо, і на інформаційному табло засвітилося 5:1. З таким рахунком матч і завершився. Опустивши очі наші футболісти залишали лондонський стадіон. Вірні вболівальники з паскудним настроєм йшли спати, і це все дякуючи незлагодженим діям захисту.

За тиждень вже Донецьк прийматиме футболістів Арсеналу. За цей досить малий проміжок часу тренеру доведеться внести серйозні корективи. Ми, звичайно, дамо донеччанам ще один шанс і шалено підтримаємо їх в домашній грі. Додав новини Shura1989