Меню
Назад » » 2011 » Травень » 6

Автопробіг до Дня Перемоги

На Житомирщині стартував автопробіг, присвячений 66-ій річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В даній акції участь взяли ветерани та водії Товариства сприяння оборони України Житомирської області.


 
З обласного центру автоколони рушили заздалегідь розробленим маршрутом. До колони приєднувалися представники районних осередків Товариства сприяння оборони України, і в першій половині дня автомобілі з прапорами завітали до Олевська.
Учасники акції зробили зупинку на поблизу пам'ятника воїнів-афганців і Обеліску слави з метою вшанування та покладання квітів.
Далі машини рушили до села Копище, щоб завітати до Музею війни та покласти квіти біля пам'ятника загиблих у Великій Вітчизняній. Після мітингу та вшанування ветеранів, автомобілісти завітали до прикордонної застави села Копище. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з роботою і умовами праці прикордонників, та оцінити їх підготовку під час тренування.По дорозі додому, на перехресті дороги поблизу села Кишин, автомобільну колону зустрічали з хлібом-сіллю.

Додав новини news_kor
avatar
2
2
А цікаво-як наша влада віднеслась до цього пробігу? Я дивлюсь що поруч з Українськими і прапори БЮТ майорать ...........
Доречі в Луганську сьогодні під час вшанування ветеранів,влала забула про державний прапор!!!!!
"ВШИВАЯ В УКРАИНЕ ВЛАСТЬ"-О.Лукашенко.
avatar
2
1
В міру надходження інформації ми продовжимо розповідь
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]