Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 12

Баскетбол

На початку тижня в Олевському районі стартували змагання з баскетболу серед старшокласників. Всі команди були розподілені на 5 груп, переможці яких автоматично потрапляють до фінальної частини.
І 12 листопада головна спортивна подія тижня проходила на базі Олевської ЗОШ №3. Честь і гідність своєї школи у фіналі представляли найкращі спортсмениНовобілокоровицької ЗОШ №3, Кам’янки, Жубрович, Олевської ЗОШ №3 і Гімназії.
Вже на початку змагань відразу було видно високий спортивний рівень підготовки кожної з команд, хоча з п’яти на перше місце цілком заслуговували три. Великого ажіотажу змагання набули після того, як команди з Кам’янки і Жубрович достроково зійшли з дистанції, і вся увага була прикута до команд з Олевська і Новобілокорович.
Вражав своєю напруженістю й боротьбою до останніх двобій між гімназистами і учнями з Новобілокорович, з якої останні, з невеликим відривом, вийшли переможцями. Тому в заключній грі ЗОШ№3Гімназія вирішувалася доля всього чемпіонату. Якщо в першому періоді гра проходила в рівних умовах, то в другому господарі «поля» взяли верх над своїми суперниками. Як наслідок, за шаленої підтримки вболівальників, перемогу здобула Олевська ЗОШ №3, яка і отримала золото чемпіонату. Друге місце в турнірі посіла Новобілокоровицька ЗОШ №3, а третє дісталося учням Олевської гімназії.
Команда Vitol щиро вітає переможців й призерів чемпіонату!
Додав новини Shura1989
avatar
0
4
Да
avatar
2
3
Shura1989/Foto Dobavish?
avatar
1
2
=) Да, після моєї появи в школі ця фраза звучала дуже часто
avatar
0
1
Гімназія чемпіон..!!!!Була достойна гра!!Фінал був хороший!!!я набрався прекрасних емоцій
))
А ви вже зареєструвалися на порталі vit-ol.com?
biggrin biggrin biggrin
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]