Меню
Назад » » 2011 » Березень » 22

Борітеся — поборете!

Природа – середовище, у якому ми живемо. Вона піклується про нас, дає нам усе необхідне. Природа – дім людини. Як дбайливі господарі, ми повинні дбати про неї.
Звичайно, подібні вислови ми чуємо звідусіль, але для більшості людей це прості мимовільні слова, які не несуть нічого духовного.
На щастя, в нашому місті є хлопці, котрі з самого дитинства намагаються жити в повній гармонії з навколишнім середовищем. Природа подарувала їм зелену зону в самому серці Олевська. Хлопці, в свою чергу, з дитинства весело та з користю проводять час, облаштовують місце спортивними майданчиками. Саме ці герої сьогодення, звернулися до нашої знімальної групи з проханням висвітлити назрілу проблему.
Справа в тому, що попри розваги та активний відпочинок, діти постійно доглядають прибережну зону, збираючи чимало сміття, яке залишають байдужі люди після свого «культурно-розважального» відпочинку. Правда наглість на безвідповідальність останніх перейшла будь-які межі. На кожному кроці великі кучі сміття, поліетилену, пластикових та скляних пляшок. Плюс до всього зруйновані футбольні ворота, баскетбольне кільце, зниклі безвісти виготовленні власноруч бруса та бесідки… Цей чорний список можна було б продовжити до безкінечності.Більшу частину учні вже встигли прибрати, але вони розуміють, що це не надовго. Знову прийдуть нелюди, котрі все зіпсують, і просто підуть. Тим паче, що на дворі весна, і бажаючих відпочити біля річки в десятки раз побільшає. Тому вони намагаються привернути увагу громадськості, для того щоб їх почули і зрозуміли. Все, що на сьогодні діти мають подаровано природою та зроблено власними зусиллями! І відмовлятися від цього немає ні найменшого бажання.P.S. Наші герої забажали поки залишатися невідомими. Головним доказом проблеми є наш фотоматеріал.
Додав новини Shura1989
avatar
2
14
Что твориться на нашей земле cry
страшно смотреть surprised
avatar
3
13
Елементарно в нашем городе, не реально что-то сделать полезное для людей. Или находятся те которые разрушают сделанное, или находятся те, которые даже и не дают сделать. PS: сам раньше много чего пытался, но ..........
avatar
2
10
Быдло, как говорил наш призидент. Вы его хоть об стенку бейте, все равно, "как мертвому кадыло". В цевелизованных странах за бычек такие штрафи лупят, а у нас только хватает мозгов цены поднимать и запрплаты урезать(((
avatar
2
8
Коли ж ми нарешті почнемо усвідомлювати, що потрібно рятувати неньку-природу!!!! angry
avatar
2
9
Да ни когда((( Есть люди, а есть извините за выражение - быдло и разный сброд. Как не печально, но таких в нашем городе много.
avatar
1
7
Юрій, підтримую Вас. Але для початку потрібно провести масову роз'яснювальну роботу. Думаю, що більшість людей від розкоші просто не відмовляться
1-5 6-10 11-11
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]