Меню
Назад » » 2011 » Січень » 26

Бродячі собаки захопили місто

Останнім часом на вулицях міста суттєво збільшилася кількість бродячих собак. Також надходять скарги, що бродячі собаки збираються біля дитячих садочків і навчальних закладів Олевська. Чи зверталися жителі міста до лікарні з приводу укусів тваринами нам достеменно не відомо, але факт того, що бродячі пси поводять себе дуже агресивно присутній.

Ми поцікавилися як місцева влада вирішує дану проблему. Більше року тому на V сесії міської ради роздягалося питання безпритульних тварин. Навіть пролунала пропозиція одного депутата створити притулок, але за браком коштів на сьогоднішній день проблему так і не вирішено. Тому через надмірне скупчення тварин в людних місцях на початку весни 2010 їх відстрілювали.
Нажаль, застосований метод виявився малоефективний, і вже сьогодні присутність тварин на вулицях міста створює дискомфорт та проблеми. Найчастіше на зграю собак можна натрапити, окрім  навчальних закладів, поблизу «квадрату», Олевського кооперативного ринку та залізничних переїздів.

Поспілкувавшись з жителями міста, ми ще раз переконалися в серйозності проблеми.
Руслан, батько 2 дітей:
«Що робити? Бродячих собак по місту розвелось, і ходять зграями по 10-15 особин, нападають на людей. Всі мовчать. З цим потрібно щось робити. Нещодавно з вікна квартири бачив як на дівчинку, що йшла зі школи, напали пси. Оточили по колу і кидались. Поряд нікого не було, але на щастя з під'їзду вибіг сусід і їх розігнав. Я скажу, що ситуація з собаками жахлива, щось потрібно робити».
Анастасія, пенсіонерка:
«Про випадки нападу чула, але на мою думку, люди самі тварин провокують. Потрібно щоб всі знали, як уникнути небезпеки».
Звичайно, з думкою людей важко не погодитися, і ми вирішили підготувати матеріал на тему «Як уникнути небезпеки нападу».
По-перше, ніколи не можна підходити до незнайомої собаки і тим більше показувати їй якісь знаки уваги. Особливо небезпечно наближатись до собаки коли вона їсть, закопує кістку, заграє з особою протилежної статі або охороняє який-небудь предмет, залишений їй господарем.
Якщо собака поводиться агресивно, за жодних обставин не можна повертатись до неї спиною або тікати. В розумінні собаки, втеча є знаком слабкості, характерної для її здобичі. У такій ситуації не варто і стояти стовпом. Відходити варто і потрібно, але намагайтеся робити це без поспіху і не відводячи погляду від собаки.
Також не варто замахуватись на собаку, розмахувати руками, підіймати з землі палицю або інші предмети.
Якщо собака не бродяча, можна спробувати гучним та впевненим голосом дати команди "Фу!”, "Стояти!” або "Сидіти!”. Якщо така собака пройшла серйозний курс дресирування, команда може спрацювати, навіть якщо вона пролунала з вуст сторонньої особи.
Підіймати з землі камінь припустимо лише тоді, коли собака, не відреагувавши на команду кидатиметься на вас. Кинувши в неї палицю або камінець, щоб відволікти від себе увагу, швидко тікайте (краще боком) до дерева, під’їзду і т.д.
Було б добре, якщо в кишені знаходився шокер або газовий балон. Щодо газових балонів, то на собак діють далеко не всі види газу. Проти собак загалом застосовуються перцеві суміші. Також варто відмітити, що жменя меленого перцю, вдало кинута в очі та ніс собаки, здатна відбити жагу навіть дуже лютого звіра нападати. Додав новини Shura1989
avatar
0
7
Решение собачьей проблемы есть.

10 таблеток изониазида, 1 таблетка метоклопрамида (церукала), кладется в фарш или ливерную колбасу. Для большой собаки можно увеличить до 13-15 таблеток.

Больше подробностей - гугл в помощь, запрос "Изониазид-средство для ликвидации блоховозов".
avatar
1
6
Мене одного разу покусала бродяча собака cry
avatar
1
5
"Только от жизни собачей,собака бывает кусачей" -цей вираз дуже підходитьі до gomosapiens!!!!!!!
avatar
3
4
Я вночі спати не можу через гавкіт дурних собак. Кожної ночі чую як хтось матюкається на них
avatar
3
3
По дорозі до мого будинку від школи дуже багато собак і буває страшнувато йти, а я взагалі навіть ццуценят боюсь якщо чесно... Але відстрілювати їх не треба, а от притулок побудувати варто...!
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]