Меню
Назад » » 2016 » Липень » 21

Створення комунального підприємства «Бурштин Полісся» на нинішній сесії облради не розглядатимуть

Український уряд вважає, що на видобуток бурштину має бути лише державна монополія.

Про це на сесії Житомирської облради 21 липня розповів народний депутат від Коростенського округу (фракція Блок Петра Порошенка) Володимир Арешонков, відповідаючи на запитання депутата облради Тараса Собка (фракція ВО«Свобода») стосовно законопроекту про видобуток бурштину.

«Законопроект у другому читанні обговорений вже у всіх комітетах. Ми чотири місяці чекаємо, що він буде внесений в зал. Законопроект, який дозволяє створювати комунальні підприємства усіх рівнів. Починаючи з районного, навіть потужна селищна рада, або сільська, при бажанні і наявності людей може створювати такі підприємства, які будуть видобувати. Але наше бачення депутатів увійшло в конфлікт з урядовим. На сьогоднішній день уряд вважає, що лише державна монополія має бути на видобуток бурштину. І вони таким чином працюють. Як держава виконує ці функції - ми бачимо. Тому ми теж вимагаємо, щоб на осінь, на вересень щось було винесено. Уряд хай пропонує своє бачення, і нехай держава покаже, що може забезпечити порядок при видобутку», - відповів Арешонков.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2016 року Житомирська облрада підготувала новий проект про КП «Бурштин Полісся» - змінили умови призначення керівника.

Питання створення комунального підприємства «Бурштин Полісся» на нинішній сесії облради не розглядатимуть, - таке рішення ухвалили на погоджувальній раді 20 липня.

Передає : zhitomir.info Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]