Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 19

Чемпіонат району з міні-футболу

Днями відбулися чергові матчі чемпіонату Олевського району з міні-футболу: "Штурм-2" - "Лісівник" 2:3, "Тризуб" - "Старт" 4:1, "Україна" - "Лісівник" 1:6, "Тризуб" - "Газм'яс" 2-1, "Ветеран-1" - "Лісівник" 2:4, "Ветеран-2" - "Газм'яс" 4:2, "Ветеран-2" - "Лісівник" 2:5.
На даний момент перше місце впевнено тримає Олевська команда "Штурм", яка в 15 матчах турніру програла лише раз.
Далі щільно йдуть дві інші місцеві команди "Ветеран" та "Штурм-2", які ділять відповідно друге та третє місця.
Додав новини Shura1989
avatar
1
7
ЧЕМПІОНОМ 2011 року став "ШТУРМ" wacko , 2-е місце "ШТУРМ-2" (молодь), 3-є "Ветеран", ШТУРМ в останній грі просто розгромив команду "Ветеран" 10:3, продемонстувавши одну з найкращих ігор в сезоні (як по грі, так і по рахунку (10 мячів не забивав в цьому чемпіонаті ніхто))!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
1
8
Нормальок!!!! А як рокитно??
avatar
1
6
Олевськ стає центром спортивних змагань в області, але не все ще робиться для дійсно спортивного дозвілля молоді в Олевському районі. Змагання різного роду мають проходити постійно і це має бути не тільки футбол чи боротьба, а і інші види змагань.
avatar
2
5
Shura1989 -так тримати,це дуже цікава тема!!!
Чемпіонат - хороша ідея, а організація слабенька(постійні закулісні ігри), хоча учасників заявилось нормально,навідміну від волейбола-3 ком.(Ганьба).
Мені подобається Штурм(чемпіони р-на),але потенційним лідером є Рокитно (особисто я проти не Олевських команд),і звісно Ветеренам будуть помагати(судді),як і завжди.
avatar
2
4
в цю неділю буду випішальні ігри!я думаю буде цікаво!
avatar
2
3
Якщо "Лісівник" зіграє всі свої матчі, то ой як не солодко буде тому ж "Штурму" й "Ветеранам"))))Хлопці з Рокитного не якісь там собі аматори, бачив їх гру...весь матч в русі і в нападі!!!Схоже щось в Олевському чемпіонаті можуть продемонструвати дві команди "Штурм'у"=)))))) biggrin biggrin biggrin
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]