Меню
Назад » » 2011 » Травень » 12

"Червоний прапор" - тема №1 для українців

Після урочистих заходів з нагоди 66-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, розмовами про червоний прапор так і не вщухли, а на фоні кривавих подій у Львові «червоні прапори» набрали більшого розголосу.
Дякую Богу, мітинг в Олевську з нагоди річниці Перемоги пройшов порівняно тихо. Проте до сих пір точаться суперечки стосовно підняття червоного прапора над адміністрацією перед початком урочистого заходу.Але звичайний народ не так вразив піднятий прапор, як чимала кількість комуністичної символіки під час параду та урочистої ходи. З огляду на це, можна зробити висновок, що акція готувалися ретельно.Поруч з цим, над багатотисячним натовпом майоріли синьо-жовті державні прапори, один з яких розміром 2 на 3 метри. Їх несли молоді активісти, котрі підтримали загальноукраїнську акцію «9 травня, я підніму прапор своєї Батьківщини».Як стверджують експерти, влада була свідома наслідків ініціативи відсвяткувати 9 травня з червоним прапором. Така ініціатива працювала на розкол країни. Червоний прапор для багатьох не сприймається як символ перемоги над фашизмом, а як символ радянської окупації, особливо у західних областях. І влада це прекрасно розуміла. Тому такі ініціативи влади були цілеспрямовано скеровані на розкол суспільства і сутички.
Україна цього року глибоко вразила й цивілізований світ. Коли 9 травня Європа побачила, як на 20-му році незалежності України увесь Хрещатик ряснів більшовицькими прапорами, а Віктор Янукович стояв поруч портретів Сталіна - Європа «здригнулася».

Академік НАНУ Мирослав Попович погодився, що ініціативи владної більшості щодо використання червоного прапору на рівні з національним є провокацією. "По-перше, - сказав він, - влада образила самих ветеранів, які хотіли спокійно відсвяткувати цей день, без зайвих дискусій і тим паче сутичок. По-друге, влада зганьбилася перед світом. Мені соромно за країну. А про події з України в цей день повідомляли активно європейські ЗМІ”.
Додав новини news_kor
avatar
1
6
Поправка: червоний прапор - це проблема №1 для націоналістів!!!
а для нормальних українців хто дружить з головою завжди залишалася і зараз залишається і завжди буде питання: ЯК ЗАДОВОЛЬНИТИ СВОЇ ПРОБЛЕМИ, ВИХОДЯЧИ З ОБМЕЖЕНОСТІ РЕСУРСІВ!!!
avatar
0
5
Shura гарний репортаж=)))Сподіваюсь, що після героїчних подій у Львові, ми всі нарешті зрозуміємо, навіщо були насправді вивішені ці ганчірки!!!Спланована комуністами провокаційна акція дійсно порозділювала людей на правих і лівих.Бо тут-таки згадалось все те зло, якого накоїли нашій землі ком-партія!!!
І дуже соромно за людей, які підтримували ідею нашого недоумкуватого президента про вивішення тих тряпок на плоші Українських міст!!! angry
Краще б гроші на їх пошиття(а це в мільйони грн.з бюджету) пішли на допомогу ветеранам, яким цього року нахабно і принизливо комуністи зіпсували свято...
І тепер ніяк не дивуюся, що Росія сьогодні готує план каральних дій щодо України... angry
avatar
0
7
М-да.... топтати вінки і зривати ленточки справді героїчно))))
"слава" львівським фашистам!!!
avatar
0
8
Василько, якби наші діди, прадіди під тими "ганчірками" не перемоглиб у війні, то наврят чи ми взагалі народилисяб.
Так тепер вони мають право хоч в день Перемоги підняти цей прапор, як символіку перемоги!!!
І що героїчного в тому, щоб ходити по місту з ганебними висловлюваннями на адресу ветеранів і зриванням з грудей Георгіївських стрічок??? "Честь і слава" львівським націоналістам!!!!
avatar
0
4
Против! и только!!!
БМВ45 - это не то, что многие знают. Нацисты были жестоки, но вы знаете что делала Красная армия??? Комунисты - ОФФ!!!
avatar
2
3
Наші діди перемагали під червоним прапором...це симол перемоги...не треба сюди ввязувати політику. Тому на честь Великої перемоги можна і підняти червоний прапор лише як символ Перемоги 1945 року...
avatar
1
2
КОСМОС, я б в тебе за такі висловлювання позбавив би громадянства України!!!
Діди радітимуть, коли їх належно забезпечувати будуть та шанувати, а не маніпулювати їх досягненням!!!!!!!!
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]