Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 15

Чим далі, тим цікавіше...

Зважаючи на великий інтерес читачів до теми «Коли в Олевську з'явиться льодовий майданчик?», наше журналістське розслідування продовжилося. Цього разу увага прикута до ще одного зимового виду спорту – лижних походів.
Два десятки роки тому, прихід зими у школярів асоціювався з початком лижних змагань. Щороку проводилися шкільні, районні, обласні та навіть Всеукраїнські змагання. Організація даних заходів була на найвищому рівні, а кількість учасників не поступалася по чисельності популярним видам спорту, таким як футбол і баскетбол. Крім цього, більшість організацій і установ району проводили різноманітні зимові чемпіонати з метою зміцнення здоров'я та організації активного дозвілля, що сприяло покращенню якості їх життя, зниженню рівня злочинності, алкоголізму та тютюнокуріння. Плюс до всього, забезпеченість лижами і туристичним спорядженням була майже 100%.
А що сьогодні ми маємо … Картина не з сприятливих. Більшість спортивного спорядження розчинилося в повітрі, змагання чи лижні погоди проводяться лише в поодиноких випадках, і як наслідок занепад популярного і такого корисного виду спорту. Дитина на лижах в Олевську -  це не правило, а скоріш виняток з нього. І ніхто не звертає уваги на те, що в Олевську є де розігнатися. На сьогодні ми маємо достатню кількість снігового покриву, прохідні поля та ліси, досить зручний правий і лівий берег річки. Вже навіть при такому розкладі більшість зацікавлених та свідомих людей можуть нам позаздрити.
Зважаючи на всі ці обставини, Олевська громадська організація «Креативний загін» дає старт відродженню зимовим видам спорту. Під час Різдвяних свят планується одноденний лижний похід. До участі та обговорення запрошуються всі бажаючі. Свої питання та пропозиції прошу Вас залишати у коментарях.
Додав новини Shura1989
avatar
2
18
Класная идейка!!!
avatar
2
17
а мені подобається ідея))) було б канешно добре поїздити з друзями або колегами в якись путь...
avatar
1
16
Ок... так якраз місця на двох=)
avatar
2
15
і мене на санчатах biggrin
avatar
2
14
домовились biggrin
1-5 6-10 11-15 16-18
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]