Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 28

Чим Вам запам’яталася зима?

Для кожного з нас будь яка пора року сприймається по-різному. Хтось полюбляє гаряче літо, а комусь і морозна зима по-душі. Сьогодні, в  останній зимовий день, ми наважилися провести невеличке соцопитування  та підвести велику риску під сезоном що минає.
Зважаючи на доволі сприятливу погоду та передвесняне пожвавлення людей нам легко вдавалося знайти спільну мову з перехожими. Задаючи одне й теж саме питання людям різного віку ми отримали досить цікаві відповіді. Близько 80% опитаних з посмішкою та позитивом згадувала зимовий сезон. Для більшості людей цей період року асоціюється з новорічними святами та з початком відліку нового часу. Також були і такі, котрі нарікали на владу, на її неспроможність якісно очищати вулиці від снігу.Валентина, домогосподарка:
«Цьогорічну зиму я ніколи в житті не забуду. Саме в цей період року в нас з чоловіком з’явилося перше немовля. Ми дуже щасливі, і з нетерпінням чекаємо наступного року, щоб відсвяткувати перший День народження малюка».
Євген, фармацевт:
«Особисто для мене цьогорічний зимовий сезон запам’ятався багатьма поїздками з друзями на лижах. Зважаючи на наявність вільного часу ми також дозволяли собі частенько розважатися».
Микола, робітник:
«Нічого хорошого я не відчув. Мені, як водію легкового автомобіля, надовго запам’ятаються снігові замети та бездіяльність комунальників».Марина & Марина, старшокласниці:
«Ми раді, що хоч цього року було вдосталь снігу, і була  можливість ліпити сніговиків та грати в сніжки. Це ж так весело! В такі хвилини навіть про морозну погоду забуваєш».
Катерина, пенсіонер:
«Проти цієї пори року я нічого не маю, але для мене зима видалася важкою. Сьогодні вперше вийшла самостійно в центр міста, а так, в більшості, через затяжну хворобу змушена сидіти вдома».
Також питання «Чим Вам запам’яталася зима?» ми хочемо поставити всім користувачам порталу. Свої відповіді залишайте в коментарях.
Додав новини Shura1989
avatar
3
3
Гарна була зима в Олевську- багато снігу, крепкі морози, багато свят і думка про те, що скоро настане весна.
avatar
2
2
Сьогодні таке сонечко, і сніг так блищить, я люблю зиму))
Куди ж без неї)
Ця зима була напевно найщасливіша в моєму житті)
avatar
0
1
До речі, були і такі, котрі навіть не здогадувалися, що завтра вже весна!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]