Меню
Назад » » 2011 » Березень » 7

"Делай ход конем"

В Олевську відбувся шаховий турнір, присвячений Дню захисника Вітчизни, який проходив у приміщенні ДЮСШ, яке надала дирекція спортивного закладу. Участь у змаганнях взяли найсильніші шахісти району та двоє гімназистів - Василь Заруцький (10 кл.), Олександр Васильчук (8 кл.).
Регламент турніру складався із 7 турів по 15 хв. на партію кожному учаснику. В цікавій напруженій боротьбі, після шостого тур, в лідируючий групі були: Володимир Корнійчук (с. Кам'янка) - 6 очок, Володимир Щепкін (смт. Дружба) - 5 очок, Анатолій Козачок (с. Білокоровичі) - 5 очок, Віталій Кручко (с. Тепониця) - 4 очки. В останньому турі змагалися за призову трійку такі пари: Щепкін - Корнійчук та Козачок - Кручко. В напруженій та цікавій боротьбі перша пара заключила мир і партія завершилась нічиєю, в другій парі перемогу здобув Козачок. Таким чином визначились переможці турніру.
Отже, 1 місце у молодого кандидата у майстри спорту Володимира Корнійчука, який не зазнав жодної поразки і набрав 6,5 очок. Друге місце у Анатолія Козачка (6 очок), третє - у ветерана з шахів, який протягом 30-ти років показує високі результати, - Володимира Щепкіна (5,5).
Непогано виступили і школярі, які в такому сильному складі гравців, не були останні, тільки мала ігрова та турнірна практика і відсутність досвіду не дало змоги показати високі результати. Олександр Васильчук поділив 5-7 місця з іншими учасниками змагань. Після завершення турніру відбувся традиційний бліц-турнір. Перше місце знову здобув 20-
річний Володимир Корнійчук, із результатом 5 очок. Друге місце у Віталія Кручка (4,5 очок), третє у Володимира Щепкіна (4,5).
Всі переможці змагань були нагороджені грамотами райдержадміністрації, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, а також районної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос".
Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]