Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 28

День футболу в Олевську

В останню неділю зимового сезону на базі Дитячо-юнатської  спортивної школи відбувся одноденний чемпіонат з міні-футболу серед організацій Олевського району. Організаторами і спонсорами даного чемпіонату стали самі учасники, які під час реєстрації сплачували 100 гривень, і тим самим поповнювали призовий фонд змагань. Загалом зареєструвалося 12 команд, що свідчить про неабияку зацікавленість до даного виду спорту.

За жеребкуванням всі команди розділили на 3 групи по чотири команди. До першої увійшли «ЦРЛ» (районна лікарня), «ДЛГ» (лісгосп), «РДА» (районна адміністрація) та «Райду». Друга група: «ШБУ», «Освіта», «Промбуд» та «ДЮСШ», а третя група складалася з команд «ШБ», «Олімпік» (Білокоровичі), «Підприємці» та «РЕМ». За регламентом змагань, правила яких писалися під час їх проведення, було визначено, що команди грають між собою по групам, а до півфіналу виходять переможці та одна найкраща команда котра посіла друге місце.

У жорсткій та напруженій боротьбі до наступного раунду змагань потрапили «ДЛГ», «ДЮСШ», «Підприємці» з першого місця, та «Олімпік» з другого. В першому двобої зійшлися «ДЛГ» та «ДЮСШ». Саме цей матч виявився найбільш драматичним, особливо для гравців «ДЛГ», котрі  через грубі помилки у захисті поступилися суперникам з рахунком 1:2. В другому півфінальному матчі команда «Підприємців» (м. Олевськ) легко розібралася з «Олімпіком» із загальним рахунком 7:1.

У фіналі «Підприємці» у важкій та запеклій грі здобули вольову перемогу над «ДЮСШ» 5:3, а почесне третє місце дісталося команді «ДЛГ» у зв’язку з тим, що «Олімпік» не продовжив боротьбу.
Після закінчення змагань переможці та призери урочисто були нагородженні грамотами, призами та грошовими преміями.