Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 25

Депутат, губернатор, начальник... Хто наступний?

Днями нашому маленькому містечку випала нагода приймати поважних і впливових людей. 22 жовтня в приміщенні ЦХЕТУМ усіх жителів міста і району гостинно приймав голова політичної партії «Українська платформа»Народний депутат України Павло Іванович Жебрівський.
Через день, 24 жовтня, в районному Будинку культури, довготривалу зустріч з нашими земляками провели Голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Миколайович Рижук Начальник головного фінансового управління Житомирської облдержадміністрації Ємченко Ганна Григорівна.
Урочистою церемонією було відкрито новий пологовий будинок, і, особисто високопосадовцями, подаровано дороге й таке необхідне медичне обладнання.
Приємно було спостерігати за тим, як губернатор вручив головному тренеру з вільної боротьби борцівський килим, а директорам сільськогосподарських підприємств району доїльні апарати.
Можна лише подякувати, Вам, шановні. І нехай такі зустрічі відбуваються частіше. Додав новини Shura1989
avatar
1
5
)))да чучуть опоздали понимаеш?)))
avatar
1
4
Да пологовий будинок вже потрібно було відкрити 5 років тому!
avatar
0
3
Тому що на носi вибори, треба ж щось придумати! Щодо першоi новини, то я поважаю Жебрiвського, хоча вiн майже такий, як i всi полiтики!!!! Я сама ж в його партii))))) Поки тiльки секретар первинного осередку!!!!
avatar
2
2
Особливо мені не приємно було спостерігати за тим, що всі політичні сили прив"язують себе до того чи іншого досягнення, яке відбувалося без їхньої участі
avatar
1
1
Я, як автор публікації, між рядками зазначив, що дану тему нам з Вами потрібно обговорити... Є бажаючи?...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]