Меню
Назад » » 2013 » Жовтень » 21

ДІАЛОГ ВЛАДИ З ЛІКАРЯМИ

15 жовтня відбулася зустріч голови райдержадміністрації А.В.Дяченка з лікарями Олевського району, яка пройшла у вигляді діалогу, де були почуті проблеми і обговорені перспективи їх вирішення.

Оскільки кожен з присутніх розуміє важливість реалізації у районі завдань і доручень Президента України з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян України якісними медичними послугами, питання стосувалися організаційних моментів для покращення надання цих послуг.

Учасниками зустрічі були підняті питання щодо ознайомлення людей, хворих, які звертаються у медичні заклади зі змінами, які відбулися в цій галузі після реформування. Прозвучала пропозиція не тільки оприлюднити інформацію про зміни у ЗМІ, але й довести до відома жителям територіальних громад при виїзних прийомах громадян, на яких має бути присутній і керівний склад медичної сфери. Піднімалися також питання про недостатню кількість кабінетів для лікарів вузької спеціалізації та реактиви, яких не вистачає лабораторній службі.

На зустрічі було вирішено вивчити дані проблеми. Для цього, в першу чергу, найближчим часом керівництво району має намір оглянути приміщення, в яких розміщуються лікарі як Центру первинної медико-санітарної допомоги, так і вторинного рівня.

Андрій Васильович вирішив на довго не відкладати даний намір і наступного дня разом із заступником голови РДА О.С.Ковальчуком, начальником відділу охорони здоров’я РДА Н.І.Біленець, головним лікарем Олевської ЦРЛ М.І.Садовим, завідуючим поліклінічним відділенням ЦРЛ П.Т.Демковичем та завідуючою пологовим відділенням ЦРЛ М.А.Ракушинець оглянули приміщення для розміщення лікарів вузької спеціалізації. Про результати даної виїзної наради ми дізналися у самих лікарів.

П.Т.Демкович: „Питання розміщення лікарів по кабінетах спільними зусиллями вирішено. В гінекологічному відділенні залишається 2 палати, інші палати створюються на базі пологового відділення (койки патології вагітних) і хірургічного відділення. Це дає можливість розмістити спеціалістів вузької спеціалізації поліклінічного відділення ЦРЛ на першому поверсі цього ж приміщення. Питання з кабінетом державного реєстру, який на деякий час розміщувався в коридорі, також вирішене – плануються ремонтні роботи, що дозволять зробити кабінет з частини площі коридору”.

М.А.Ракушинець: „Пройшла реорганізація гінекологічного відділення: 4 койки з гінекологічного відділення перенесені в хірургічне і 4 ліжка для патології вагітних відкриті в пологовому відділенні. Звичайно, залишаються місця і в гінекології, але вона буде в складі хірургічного. Від таких змін пацієнти не постраждають, для них створюються всі комфортні умови і допомога як надавалася раніше, так і буде надаватися надалі”.

О.П.Старостенко, лікар дерматовенеролог: „Нещодавно я приймала пацієнтів разом з лікарем-ендокринологом, але на сьогодні дана проблема розв’язана - лікарі мають окремі кабінети, які оснащені всім необхідним для повноцінної роботи. Дерматовенеролог має змогу оглянути пацієнта за допомогою гінекологічного крісла, взяти всі потрібні аналізи...”

Т.М.Бобрус, медсестра муніпаліційного кабінету: „Я задоволена новими умовами роботи, всі призначення лікаря виконуються, а саме: забір крові, щеплення, для цього є все необхідне”.

В свою чергу голова Олевської РДА А.В.Дяченко зазначив: „Ми будемо робити все, щоб медичні послуги були якомога якіснішими і наблизили лікаря до людини”.

Водночас Андрій Васильович вимагатиме від керівного складу медичної галузі району пояснювати людям зміст реформи, що все робиться на благо населення. „Медицина перебуває у занедбаному стані. Це необхідно визнати, але одразу все виправити неможливо.
Наше головне завдання - зробити медичну допомогу доступною, - додав голова райдержадміністрації.

З. ШАПІРО Додав новини ubort
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]