Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 8

"Динамо" - "Брага" 1:1

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського матч "Динамо" - "Брага" завершився з рахунком 1:1, і володар путівки у півфінал Ліги Європи визначиться за тиждень у Бразі.
У першому таймі кияни володіли беззаперечною перевагою. Крім гола Ярмоленка динамівці створили 3-4 відмінних моменти, але голкіпер суперників тягнув всі удари в площину воріт. А от португальцям не довелося забивати самим, за них це зробили Вукоєвич і Гусєв. Огнен, вибиваючи м'яч у підкаті, влучив у ногу Олега, від якої м'яч залетів у сітку.
На початку другого тайму Шевченко, вийшовши на поле у перерві, отримав дві жовтих картки за 16 хвилин, залишивши "Динамо" у меншості.

Після вилучення Шеви динамівці зосередилися на оборонних діях. А от гості, як і до вилучення, продовжили діяти дуже в'яло.
Заключний відрізок гри проходив під проливним дощем. Команди не створили жодного небезпечного моменту.

Тож володар путівки у півфінал Ліги Європи визначиться 14 квітня на стадіоні "Брага Мунісіпал". В цьому матчі динамівцям для виходу у наступне коло знадобиться забивати.
Відзначимо, що це перша нічия у протистоянні "Динамо" з португальськими клубами. Раніше кияни провели десять матчів проти представників Португалії, здобувши три перемоги при семи поразках. У п'яти домашніх іграх кияни відсвяткували дві перемоги, тричі поступившись.
Натомість "Брага" лиш раз зустрічалась з представником України. На груповому етапі поточної Ліги чемпіонів португальці двічі поступилися донецькому "Шахтарю" - 0:3 вдома і 0:2 на виїзді.