Меню
Назад » » 2011 » Травень » 3

Дякуючи злогодженим діям влади та бізнесу в Олевському районі з'являються сучасні зупинки

Нещодавно, голова Олевської районної державної адміністрації Дяченко Андрій Васильович та голова Олевської районної ради Харченко Микола Андрійович обіцяли, що залучення до благоустрою території приватних підприємців сприятиме поліпшенню вигляду Олевська та району в цілому.

 Так в Олевську по вулиці Промисловій з'явилася перша облаштована сучасна автобусна зупинка. Металевий каркас виготовлений на замовлення приватним підприємцем Берташом Сергієм Васильовичем, а роботи по встановленню та облаштуванню профінансовані приватним підприємцем, депутатом Олевської міської ради Грабовським Валерієм Михайловичем. Переваги та зручності критої зупинки днями вже оцінили наші земляки, котрим не довелося стояти під дощем чекаючи автобус.


Варто зазначити, що у селі Хочино завдяки приватному підприємцю, районному депутату Петру Козловцю побудовано схожу зупинку. Також за рахунок олевських підприємців, найближчим часом, сучасні автобусні зупинки з'являться ще в декількох людних місцях.

Додав новини news_kor
avatar
0
5
Причому тут міський голова?
Це зроблено завдяки Дяченку і Харченко.
avatar
2
2
При Повару А.В. хоч щось почало робитися.....
Але це всерівно ще камяний вік(((

От якби сумісними зусиллями відновив повноцінну роботу хоча б один з не працюючих заводів і зявилися робочі місця і при тому не з мінімальною ЗП от тоді було б все ФайН))

avatar
3
3
А де тут згадується Повар? Да і при владі він уже шостий рік.
avatar
1
4
це админістрація подсуєтилась
avatar
3
1
Молодці всі.що працюють на благо рідного міста!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]