Меню
Назад » » 2011 » Березень » 11

«Дорогі» дороги

Ми зустрілись з начальником філії «Олевський райавтодор» ДП «Житомирський облавтодор» В.П. Поваром і задали його кілька питань.
Валерію Павловичу, в країні складна економічна ситуація, хронічно не вистачає коштів. Як в таких умовах здійснюється догляд підпорядкованих вам доріг?
- Зима для працівників філії виявилася складною, але попри все, дороги утримувались у належному стані, ми робили все в межах можливого. З вини дорожників не сталось жодних збоїв у автобусних сполученнях - взаємодія з автопарком була щоденною, приймалися всі необхідні міри для забезпечення проїзду автобусів.
На жаль, ми не отримали повного фінансування. Заборгованість перед райавтодом становить близько 100 тис. грн. Наявність цих коштів дала б можливість у повній мірі забезпечити комфорт на дорогах.Ми отримували чисельні зауваження зі сторони водіїв щодо неналежного стану об'їзної дороги від Варварівки до траси Київ-Ковель, Справа в тому, що у 2010 році реконструкцію цієї дільниці дороги розпочало Олевське ШБУ-42, яке по з фінансових причин її не закінчило. Згідно договору, організація, яка розпочинає ремонт, потім несе відповідальність за її обслуговування, безпеку та технічний стан даної ділянки дороги.
У зимовий період значну організаційно-фінансову допомогу Олевькому райавтодору надали: Олевська РДА, ДП «Олевський лісгосп АПК», ДП «Олевське лісове господарство», Олевський РЕМ, ВАТ «Олевський хлібозавод», TOB «Промбудспортіндустрія»,ТОВ «Альфа-LTD», TOB «Олевськліспром».
Настала весна і дороги швидко втрачають свій «товарний» вигляд. Що ви плануєте робити?
- Так, ряд дільниць доріг Олевщини знаходиться у незадовільному стані, які потребують ямкового ремонту. За весняно-літній період ми проведемо їх комплексний ремонт, оперативність їх залежить від виділення коштів. Хочу наголосити, що значна кількість доріг є комунальними і їх повинні обслуговувати місцеві органи влади. Зокрема, що стосується доріг в межах Олевська, то на обслуговуванні Олевського райавтодору знаходяться такі дороги:
вул. Набережна: від мосту - до сіл Тепениця, Замисловичі;
вул. Промислова: за кладовищем - до сіл Варварівка, Лопатичі, Жовтневе;
від перехрестя за залізничним переїздом - до сіл Комсомольске, Журжевичі;
від лісгоспа АПК - до сіл Майдан-Копищенський, Копище;
від вул.Свято-Миколаївська (на околиці Олевська) - і до траси Київ-Ковель, далі - до сіл Кишин, Зубковичі;
від ПМК-156 та СТО - до сіл Соснівка, Радовель, Жубровичі, Білокоровичі.
Чи будуть завершені роботи на трасі Київ-Ковель в цьому році?
- Так, такі плани є. Начальник служби автомобільних доріг Житомирської області С.Д. Кондратюк наголосив також на необхідності закінчити і ремонти об'їзних доріг у межах району.
з газети "Незалежна" від 10.03.2011


Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]