Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 29

Другий День народження Сашка Масного

14 квітня близько 17 години вечора в селі Тепениця трапилася пригода, яка стала другою точкою відліку у житті Сашка Масного.
Того дня, неподалік від магістрального каналу МК-1 Артинської осушувальної системи Олевського управління осушувальних систем, гралося троє хлопчиків шести, семи, восьми років. Раптово один з них – семирічний Сашко опинився у воді і почав тонути. Старший хлопчик 8 – річний Максим Левчук, не розгубившись, почав кликати на допомогу. Неподалік від каналу мешкає сімя Галини Іванівни Левчук, медсестри стоматологічного відділення Олевської ЦРЛ, яка, почувши крики про допомогу, кинулася у канал рятувати Сашка. Хлопчик почав тонути, з води було видно тільки руку. Галина Іванівна витягла хлопчика з води, ледь не загинувши сама, надала першу медичну допомогу. Сашко почав дихати. Так завдяки таким позитивним людським якостям і професійним діям медичного працівника Сашка було врятовано.
Сімя Масних висловлює щиру подяку Галині Іванівни Левчук, завдяки якій Сашко тепер двічі на рік буде святкувати свій День народження.

Володимир Ушко,
начальник відділу з питань НС РДА

Додав новини news_kor
avatar
0
1
Особисто я пишаюся дивовижним та героїчним вчинком Галини Іванівни Левчук
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]