Меню
Назад » » 2011 » Січень » 14

Економічна статистика області за 2010 рік

За 11 місяців 2010 років  підприємствами області експортовано товарів на суму 356 мільйонів доларів США, що на 6% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Імпортовано товарів на 382 мільйони доларів, що на 5% більше, ніж торік, повідомляє відділ статистики зовнішньоекономічної діяльності.  У області зафіксовано негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами в сумі 26 мільйонів доларів. Зовнішньоторговельні операції в області здійснювалися з партнерами з 91 країни світу.

Більше товарів з області експортовано в Російську Федерацію -30% загального об'єму, Туреччину - 12%, Німеччину - 10%, Білорусь - 7% і Італію - 6%. Товарна структура експорту майже на три чверті сформована постачаннями деревини і виробів з неї, мінеральних продуктів, машин і устаткування, текстильної продукції, готових харчових продуктів і виробів з чорних металів.
Вагомі імпортні надходження були отримані з Білорусі - 38% всього імпорту, Німеччини - 11%, Польщі - 10% і Італії - 8%.
Майже дві третини товарів, що імпортуються в область, складали мінеральні продукти, полімерні матеріали і пластмаси, машини і устаткування, текстильні матеріали.
Що ж стосується Олевського району, то в основному експорт був направлений в сусідні країни Польщу та Білорусь (лісоматеріали), а готова продукція (тирсові брикети) відправлялася до Кіпру. Додав новини Shura1989
avatar
1
6
Да...показнки смішні))
avatar
0
5
"підприємствами області експортовано товарів на суму 356 мільйонів доларів США"
як на мене не поганий показник, правда думаю, що неофіційні дані значно вищі
avatar
2
4
це звідки ж така інформація по Олевському району.........смішно тай годі..... biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
2
3
Важко це все назвати експортом, це всього лише сировинна база і використовується невміло.
avatar
1
2
Можливо хтось також володіє достовірною інформацією?
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]