Меню
Назад » » 2013 » Березень » 6

Ексклюзивний номер від Київстар

«Ексклюзивний номер» - нова послуга для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар».

Ексклюзивний, красивий та вдало підібраний номер мобільного телефону — це один із проявів Вашої респектабельності. Такий номер легко сприймається на слух та ефектно виглядає на візитці. Його просто запам'ятати та важко забути.

Послуга для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар» або DJUICE дозволяє отримати номер із вдалою комбінацією цифр, яку легко запам'ятати.

Такий номер буде відмінною рекламою Вашого бізнесу, допоможе підкреслити Ваш статус або стане стильним та сучасним подарунком для близької або важливої для Вас людини.

Платиновий номер - 1500 гривень
Номер, у якому йдуть підряд 4 чи більше однакових цифр.
Наприклад: 067 8855555, 067 123 4444

Золотий номер - 1000 гривень
Номер, у якому йдуть підряд 3 однакові цифри або номер, у якому цифри розташовані в порядку зростання/спадання.
Наприклад: 067 2255522, 067 8889555, 067 9876543

Срібний номер - 250 гривень
Номер, у якому повторюються комбінації цифр або номер з «дзеркальним відображенням» цифр.
Наприклад: 067 4562233, 067 1234321

Номер за вибором - 250 гривень
Будь-яка комбінація цифр, за винятком комбінацій, що співпадають з телефонними номерами виду «Платиновий номер», «Золотий номер» або «Срібний номер»

Наступного дня після підключення послуги можна мігрувати на контрактну форму обслуговування без дотримання додаткових умов.

Для отримання послуги та детальної інформації просимо Вас звернутися до Центру обслуговування абонентів «Київстар» за адресою: м. Олевськ, вул. Привокзальна, 8 (Будинок побуту).

Додав новини news_kor
avatar
2
4
І тут розвести хоче нас Київстар. В мене є багато знайомих з 3-ма однаковими цифрами підряд, а тут за гроші. Київстар взагалі став найдорожчим мобільним оператором, підняв розцінки по всім пакетам, на Квартал не можна перейти із збереженням номера - це жах друзі, я вже серйозно думаю втікати на МТС чи Лайф. Коли вже приймуть той закон що можна лишати свій номер коли переходиш до іншого оператора?....
avatar
1
5
Підтримую вищесказане! Закон має вступити в дію з 1го грудня!
avatar
-1
3
Космічні ціни!!!! У інтернеті за 150-200грн можна знайти і золоті і платинові номери!!!!
avatar
0
2
І коли вже по Олевську можна буде їхать НОРМАЛЬНОЮ ДОРОГОЮ!! Пани Харченки,Дяченки,Повари ви щось для цього робите чи штани протираєте. ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ!!!!!!!!!!!
avatar
-1
1
А навіщо нам ексклюзивні номери, коли в районі зв'язок нормально не ловить?! Київстар зараз є найдорожчим оператором, без належної якості обслуговування. Хоча ця послуга має сенс в тому, що з 1го грудня можна змінювати оператора з збереженням номеру.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]