Меню
Назад » » 2016 » Червень » 19

Експерти стверджують що в Україні пік кризи уже позаду

Поки що нелегко в це повiрити, однак авторитетнi органiзацiї переконують: ситуацiя в Українi починає повiльно полiпшуватися.
Як йдеться у новiй доповiдi мiжнародного рейтингового агентства "Standard & Poor's", Україна повертається до економiчного зростання й контрольованої iнфляцiї.
Експерти агентства пiдтвердили довгостроковий i короткостроковий рейтинги України на рiвнi B-/B зi стабiльним прогнозом. Цей прогноз передбачає проведення українською владою реформ у найближчi 12 мiсяцiв. Зростання економiки України за пiдсумками року прогнозують на рiвнi 1% за iнфляцiї 14% i середньорiчного курсу нацiональної валюти 26 гривень за долар. "Деяке економiчне полiпшення справдi є, але питання в тому, наскiльки цей економiчне зростання буде стiйким, -- каже директор Центру соцiально-економiчних дослiджень "CASE Україна" Дмитро Боярчук. -- Якщо буде проведено реформи, тодi зростання 2016 року на 1 -- 2% буде лише початком. Було б непогано, якби в наступнi роки нам вдалося вийти на рiвень зростання ВВП 5 -- 6%. Тодi для звичайних людей полiпшення буде вiдчутнiшим".
Передає expres.ua Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]