Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 2

Енергетики працюють, а люди без світла

Другий день поспіль в центральній частині Олевська, зокрема на вулиці Богдана Хмельницького, немає електрики. Там в денну пору знеструмленні всі житлові будинки.
Як повідомили www.vit-ol.com працівники електричних мереж Олевського району, відсутність електрики спричинена не пошкодженням в мережі електропередач, а через плановий ремонт системи електропередачі.

За вказівкою «згори», замінюється електропровід через який до житлового будинку подається електроенергія. Старий не ізольований і технічно зношений провід замінюють на новий ізольований. Це в майбутньому дозволить попередити значну кількість небажаних обривів та унеможливить «красти» електроенергію. Адже не для кого не секрет, що близько 60% електроенергії в Олевському районі використовується незаконно завдяки нехитрим вигадкам місцевих «спеціалістів».

Зараз на місці працює аварійно-ремонтна бригада, і до 17.00 години 2 січня електропостачання планують повністю відновити.

Додав новини Shura1989
avatar
1
2
Жит.обл.енерго. працює на благо своїх власників (Суркісам Алієва треба купити).Проводять модернізацію ліній,щоб люди некрали крадене.Апетит в олігархів зростає і тарифи пропорційно,а в мережі ніколи не має 220V.
avatar
2
1
Мене це дістало вже... Через цей ремонт і фільм подивитися не можна
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]