Меню
Назад » » 2015 » Червень » 18

Єврокомісія виділила 55 мільйонів євро на розвиток бізнесу в Україні

Європейська комісія надасть Україні 55 мільйонів технічної допомоги на розвиток малого та середнього бізнесу в 15 регіонах України. Надалі сума може бути розширена до 1 мільярду.

 Європейська комісія надасть Україні 55 мільйонів євро технічної допомоги на розвиток малого та середнього бізнесу в 15 регіонах України. Відповідний меморандум про взаєморозуміння підписали міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус та європейський комісар з питань розширення і політики добросусідства Йоганнес Ган у Києві в четвер, 18 червня, повідомляє інформагентство "Інтерфакс-Україна".

За словами Абромавичуса, кошти будуть використані для відкриття 15 центрів підтримки малого та середнього бізнесу в регіонах України. Центри надаватимуть консультації підприємцям, і допомагатимуть знаходити нові ринки збуту. Він також зазначив, що сьогоднішній меморандум - це перша частина програми, яка може відкрити можливість отримання Україною ще 40 мільйонів євро з фонду гарантування позик для малого і середнього бізнесу, а надалі сума може бути розширена до 1 мільярду.

Ган своєю чергою нагадав, що з урахуванням нинішнього меморандуму загальна сума грантів ЄС Україні лише в цьому році становила 200 мільйонів євро. Ган зазначив, що сподівається на ратифікацію Верховною Радою України меморандуму про взаєморозуміння, що відкриє для України третій пакет макрофінансової допомоги у розмірі 1,8 мільярда євро. За його словами, ЄС та його фінансові органи надали Україні лише протягом останнього року кредитів і грантів на суму 6 мільярдів євро.

Нагадаємо, в квітні Європейська комісія ухвалила рішення про виділення Україні багатомільйонної суми для розвитку малого та середнього бізнесу. Утім, тоді повідомлялося, що спеціальний пакет для розвитку і зближення приватного сектора передбачає інвестиції у розмірі 70 мільйонів євро.
Передає dw.de Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]