Меню
Назад » » 2011 » Січень » 8

Фестиваль колядок і вертепів "Різдвяна зірка"

Сьогодні у будинку Культури відбувся фестиваль колядок і вертепів «Різдвяна зірка». Це всеукраїнський конкурс, який проводився у всіх куточках України. Кожен бажаючий колектив міг зробити вертеп та взяти участь.
1-ий етап відбувся 24 грудня, а сьогодні заключний етап, в якому будуть виступати переможці конкурсу і їм вручать нагороди за участь та перемогу. На цьому дійстві зібралося багато охочих людей подивитися на виставу.

Виступали вчителі музичної школи, учні: гімназії, другої та третьої ЗОШ міста Олевськ,  Сущанської школи, дует із села Юрово, сімейний дует Наталя та Данило Белан і т. д.
Вчора у Києві на майдані також відбувся цей конкурс, де була в перше запалена різдвяна зірка.
Як вважає Харченко Микола Андрійович цей конкурс є відродженням традицій, які проводяться по всій Україні. Ми були свідками того, що до України вперше завітав вогонь із Віфлієма. Всі колядки та щедрівки, що звучали на цій сцені та у кожній оселі це є надія на відродження духовності нашої держави. Додав новини Julia
avatar
0
7
Це свято мало одну мету, показати народні звичаї в різдвяну ніч і їм це вдалося=))))
avatar
1
6
Свято було чудовим!!!!!
avatar
2
5
Там виступала і моя школа biggrin biggrin biggrin
avatar
1
4
Кожен, хто робив фото на цьому святі, може розмістити свої цікаві фото у фотоновинах у рубриці Празники\Фестиваль "Різдвяна зірка" 2011.
avatar
2
3
Мабуть були почуті слова ,про організацію різних концертів у будинку культури, так тримати організаторам і подяка від дітей прийде. Не таких вже великих коштів це коштує, а захоплення дітей видно й так. Дякуєм Халімончук Д.В. за організацію свята.
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]