Меню
Назад » » 2014 » Липень » 18

Голова ОДА Кізін про можливого наступника: «Його біографія викликає багато запитань»

В ефірі обласного телебачення голова Житомирської ОДА висловив підозру в тому, що Сергій Машковський, якого Кабмін затвердив на посаду керівника Житомирської області, не має ані досвіду, ані відповідної освіти.

Також Кізін переживає за те, що громаду області не спитали, чи хоче вона бачити Машковського головою ОДА.

Також він розкритикував пікет Автомайдану та ДемАльянсу в Києві.

«Власне, якщо ми уважно поглянемо на пікет, то семеро активістів розгорнули плакат «Житомирщина проти Кізіна». Кількість таких активістів говорить сама з себе. Виявляється, сьогодні без якихось попередні анонсів, без будь яких оголошень, без інформування громадськості на Кабінет міністрів було винесене подання про призначення такого-собі Сергія Машковського на посаду голови державної адміністрації», - сказав в ефірі Кізін.

Він відразу додав, що на Житомирщині мало хто знає це прізвище.

«По-друге, по біографії… Відверто кажучи, біографія теж викликає багато запитань. І якщо пропонують якусь кандидатуру, то, напевно, громада області повинна знати, що це за людина і хто за ним стоїть. Хто саме його рекомендує, на які політичні сили він опирається, які у нього погляди, яка історія його роботи і боротьби, чи вона взагалі є. Які у нього заслуги перед областю, що він може зробити, який у нього досвід і яка у нього освіта», - розмірковував Сидір Кізін в ефірі обласного телебачення.
Джерело : 1zt.ua
Станом на 09:00 сьогодні наказу про звільнення Кізіна на сайті президента немає. Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]