Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 16

Головне щоб рік закрити...

II сесія районної ради розпочалася з вшанування пам’яті хвилиною мовчання нашого земляка і видатної людини – Спіженка Юрія Прокоповича, який пішов з життя 9 грудня 2010 року. Голова районної ради Харченко М.А. від імені всіх депутатів звернувся до Олевської міської ради з проханням перейменувати одну з вулиць міста ім. Ю.П.Спіженка.
     Одразу після прослуховування Державного Гімну України голова райради Харченко М.А. урочисто вручив всім новообраним депутатам Олевської районної ради депутатські посвідчення.
    До переліку для розгляду на сесії було внесено 19 ключових питань. Одне з головних – це внесення змін до проекту регламенту роботи депутатів районної ради та його затвердження. Даний проект викликав палку дискусію між депутатами різних фракцій. Голова районного блоку «Батьківщина» Минюк С.А. хотів внести близько десятка змін та доповнень, але в більшості випадків підтримки колег так і не отримав. Також Минюк С.А. висловився проти того, щоб перед кожною сесією надсилати депутатам питання в електронному вигляді, зважаючи на те, що особисто він Інтернетом не користується. Дякуючи Богу, більшість депутатів в залі були свідомими, тому дане клопотання не задовольнили.
     Не менш жваво обговорювалося Положення про постійні комісії районної ради. Свої поправки та доповнення вносив депутат «Української платформи» Іванченко С.Я. Значного розголосу набуло питання створення комунального закладу «Дружбівський навчально-виховний комплекс» Олевської районної ради Житомирської області. Згадуючи гіркий досвід створення НВК №2 на базі Олевської ЗОШ №2, цілком можна зрозуміти занепокоєння депутатів. Крім цього районна рада затвердила Угоду між Житомирською обласною та Олевською районною радою, яка передбачає співпрацю з метою взаємодії роботи місцевих та районних рад. Заслухавши інформацію начальника фінансового управляння райдержадміністрації Козловець Т.М. депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету на 2010 рік.
    Під час сесії нам вдалося поспілкуватися з заступником голови адміністрації Ковальчуком О.С. і поцікавитися ходом підготовки до святкування Нового року та Різдвяних свят. Шановний Олександр Станіславович охоче відповів на запитання і пояснив, що вже готові культурні заходи для дітей-сиріт, інвалідів, та дітей з багатодітних сімей. З наступного тижня в приміщені міської ради планується громадське обговорення святкування Нового року в Олевську. Тому, шановні олевчани, не будьте байдужими і залишайте свої пропозиції на нашому сайті, і ваше бачення обов’язково буде враховане.
    P.S. зважаючи на величезний об’єм інформації, яка отримана на II пленарному засіданні сесії районної ради, ми не можемо докладно в статті викласти рішення кожного питання. Тому, з дозволу голови районної ради Харченка М.А., на Олевському торгово-розважальному Інтернет-порталі www.vit-ol.com будуть розміщуватися їх електроні версії та копія регламенту роботи районної ради.    
Додав новини Shura1989
avatar
1
15
Всі чекають, админістративна реформа почалась з верхів, отже має докотитись і донизу....
avatar
0
13
kuzmuh
Наскільки мені відомо, то скорочення буде... але яке, це вже інше питання...
avatar
3
12
Спіженка шкода cry
avatar
1
14
cry
avatar
2
11
В мого знайомого своя фірма(по вікнах) в Житомирі,при такому держзамовленю "откат"не менше 30%.
А ще цікаво чи буде скорочення апарату РДА????
avatar
1
10
adidas
Да, Вам потрібно йти працювати у відділ проти боротьби з махінаціями...
1-5 6-10 11-14
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]