Меню
Назад » » 2012 » Вересень » 26

Гра «Зірниця» - патріотизму криниця

Напередодні все­українського свята - Дня парти­занської слави, ось уже вдруге на Олевщині відбулась військово-патріотична, спортивно-прикладна гра «Зірниця». Цьогоріч її проведення пов'язане із відзначенням 75-річчя з дня утворення Житомирської області та 75-ю річницею утворення обласної організації товариства сприяння обороні України. З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутнім захисникам Вітчизни у першому (районному) етапі гра покликала до участі 22 команди загальноосвітніх шкіл нашого району (у складі кожної - по 12 учнів 7-9 класів).Урочисте відкриття гри "Зірниця" відбулось на майдані Соборному міста Олевськ, де на доріжках біля обеліску Слави вишукались юні учасники. До них із привітальними словами звернулись голова РДА А.В.Дяченко, голова районної ради М.А.Харченко, голова районної ради ортеоанів війти та праці Н.Т. Ничипорчук, голова обласної організаціїТСОУ М.О.Ніколус.

Патріотичний вірш розповіла ветеран війни, інва­лід 1-ї групи Н.Є.Шукалова. Хвилиною мовчауня та покладанням квітів до обеліску Слави присутні віддали данину пам'яті загиблих у роки Ве­ликої Вітчизняної війни. З нагоди відкриття патріотичного змагання, юні патріоти урочистим маршем проишли по центру міста.Надалі учасники військово - пат­ріотичної гри "Зірниця" перемістили­ся за місто, де в районі вулиці Набережної, відбулась основна програма гри: конкурс строю та пісні, військо­во-історичний конкурс, конкурс вог­невої підготовки, естафета (смуга перешкод), кон­курс з топографії (орієнтування у місцевості), медичний конкурс (надання першої медичної допо­моги), спортив­ний конкурс (під­тягування та віджимання). Кож­на з команд мала свою назву, гас­ло, символіку та форму одягу. Протягом кон­курсів між кома­ндами точилася цікава та напружена боротьба.Всі учасники до­ стойно представили свої рідні школи в районному етапі гри "Зірниця", продемонструвавши знання сторінок військової історії нашого рідного краю, командну роботу, спортивні вміння та навички. Переможців визначали в кожному конкурсі.
За сумою набраних балів у загальному заліку перше місце виборола команда Новобілокоровицької ЗОШ№3. Вітаємо переможців!

з газети "Незалежна" від 21.09.2012
Додав новини news_kor
avatar
0
3
Мова не йде про боївки. Воювати нам не прийдеться, нічим і ніким. Не та нація, а з хлібом-сілью зустрічати завойовників буде кому, як в 41-му. Про інтелект...Де ж він візьметься, той інтелект.
avatar
-1
1
Потрібно відроджувати військово-патрітичне виховання молоді, взяти усе найкраще з радянської зірниці.
avatar
1
2
Я вибачаюсь, але ви з ким воювати зібрались?)...Патріотизм і національна свідомість розвивається інтелектом, а не муштрою.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]