Меню
Назад » » 2014 » Вересень » 2

Громадське обговорення кандидата на посаду голови Олевської райдержадміністрації Василя Невмержицького

Обговорення кандидата на посаду голови Олевської райдержадміністрації Василя Невмержицького29 серпня 2014 року у великому залі районної ради відбулося громадське обговорення кандидата на посаду голови Олевської райдержадміністрації Василя Невмержицького.
Представив кандидата на посаду голови райдержадміністрації радник губернатора Володимир Михалець.
«Обговорення – це вже є, по суті, початок люстрації. Адже не кожен претендент на посаду може вийти до народу і відповісти на всі запитання», - зазначив Володимир Михалець.

Під час обговорення Василь Іванович розповів про факти своєї біографії та розповів про те, як він бачить свою роботу. Наголосив, що завжди займає активну громадянську позицію, є безпартійним, був учасником Майдану.
Невмержицький народився 7 квітня 1963 року в селі Левковичі Овруцького району. Закінчив Київський політехнічний інститут. Здобув освіту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». Працював на підприємствах харчової галузі. Зараз – приватний підприємець.
Громадські обговорення дуже важливі, вони показують чого хочуть люди. А люди потребують своїх, власних героїв. І в Олевському районі, безумовно, є достойні кандидати. Скільки можна знущатися над районом, призначаючи на ключові посади, так би мовити, чужинців. Про це говорила голова жіночого об’єднання «Дія» Ніна Миколаївна Мороз.

Радник губернатора Володимир Михалець просив громаду підтримати кандидата. Але підтримати – це не схвалювати чи хвалити, а спільно працювати на благо українського народу. І додав, що людина, яка народилася і виросла у цьому периметрі (мається на увазі Житомирська область) – не може бути чужою.
«Я знаю одне – в мене є натхнення і я готовий плідно працювати»,- сказав під кінець Василь Іванович.
Не можна сказати, що зал цілком підтримав кандидата, але і особливого негативу не відчувалося. Люди стомлені кадровими змінами. Нові обличчя не змінять старої системи, але, безумовно, керувати районом повинен, перш за все, господар.
Наостанок радник губернатора нагадав громадськості про те, що посада голови райдержадміністрації не є виборною і усі призначення по цій вертикалі є виключно прерогативою Президента України Петра Порошенка.

Джерело : Олевська РДА  Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]