Меню
Назад » » 2016 » Липень » 13

Губернатор Житомирщини вирішив звільнити 3 голів РДА

Сьогодні, 13 липня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів розширену наради з питань виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом, детінізації заробітної плати та зайнятості населення, стану справ щодо процесу об’єднання територіальних громад в Житомирській області та реалізація інвестиційних проектів, які фінансуються за кошти ДФРР.

За підсумками наради Сергієм Машковським ініційовано проект подання на Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України щодо звільнення 3 голів РДА за незадовільні результати роботи.

Керівник області наголосив, що безпосереднім завданням керівників районів та міст є якісне виконання завдань і функцій державного управління.
«Сьогодні ви є керівниками на місцях. Я очікую від вас рішучих дій у напрямі легалізації трудових відносин, комплектування контрактної армії та формуванні спроможних територіальних громад. Ви маєте на це відповідні важелі впливу!», – зазначив Сергій Машковський.

Голова ОДА нагадав, що питання легалізації доходів громадян і зайнятості є одним першочерговим для влади: «З початку року ми проводимо четверту розширену нараду з цих питань: затверджено план спільних заходів з детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2016 рік.
Безумовно, результати цієї роботи є.
Проте вирішити проблему суттєво нам вдається не у всіх районах та містах».

Згідно з даними відповідного моніторингу по області в цілому за січень-червень легалізовано працю 1287 осіб. У м. Житомирі у червні легалізовано працю лише одного працівника, у м. Коростені – 4.

передає : ruporzt.com.ua Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]