Меню
Назад » » 2011 » Січень » 28

Губернатор Житомирської області планує виховати місцевих Енштейнів та Тесел

Губернатор Житомирської області Сергій Рижук створив робочу групу, яка повинна на протязі місяця «пропрацювати питання про розробку проекту регіональної програми по переоснащенню кабінетів фізики загальноосвітніх учбових закладів області з врахуванням необхідного фінансування, і підготувати відповідні пропозиції в обласну раду».
Про це говориться у розпорядженні голови облдержадміністрації, текст якого розміщений на офіційному сайті. У складі робочої групи, окрім представників обласної адміністрації і мерії, також: заступник голови правління ТОВ «Електровимірник», вчитель фізики обласного педагогічного ліцею, завідувач кафедрою фізики Житомирського державного університету ім. І.Франка. Контролювати виконання розпорядження доручено заступникові голови облдержадміністрації Віктору Балюрко.

Зауважимо, що з трьох загальноосвітніх закладів Олевська сучасне обладнення має лише гімназія. Тому, більш вірогідно, що найближчим часом в місті з'являться два кабінети фізики, які сприятимуть загальному розвитку підростаючого покоління.    Додав новини Shura1989
avatar
1
4
Хто такий Тарасла???
avatar
1
5
Тарас. Ремонтує все, що бачить. Деякі сервіс-центри відпочивають!
avatar
1
3
В Олевську вже є один Тесла. Зветься Тарасла. biggrin
avatar
2
2
Наміри їх "благие", тільки є лдна проблемка - вони тільки і залишаються намірами, що наші можновладці не знають, що в школах фізичні класи без обладнання, да яке там обладнання, фізику сьогодні в багатьох школах читають вчителі, які не мають фахової освіти. А говорити всі вміють. Бажаю їм успішу))))))))))))
avatar
1
1
Підтримувати розумну молодь - це хороша справа
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]