Меню
Назад » » 2011 » Березень » 12

І сотні аргументів замало...

11 березня з шумом та галасом пройшла сесія районної ради. Серед 17 запланованих до розгляду питань, одне викликало неабияку дискусію та суперечку. Зараз зупинимося докладніше…
З перших хвилин пленарного засідання депутатам та представникам адміністрації, на чолі з Дяченком В.А., було гаряче. Справа в тому, що засідання проходило не в приміщенні районної ради, а в малому актовому залі Центру матері та дитини, у зв’язку з продовженням ремонтних робіт. Добра половина питань стосувалася виключно звіту за попередній пропрацьований рік. Варто зазначити, що за офіційною статистику Олевський район за фінансовими показниками зайняв перше місце в області! Далі чиновники зупинилися коротко на проектах на 2011 рік, про які ми розповімо Вам в наступному випуску.А ось на реформах в районній медицині ми зупинимося детальніше. Чудовою для всіх звісткою стало відкриття Олевського пологового будинку, у якому вже народжуються здорові немовлята. Зараз вирішується питання про фінансування та придбання необхідного обладнання.
У зв’язку зі вступом в дію нового Податкового кодексу, та необхідністю зекономити на витратах, влада району прийняла рішення про реорганізацію Дружбівської селищної лікарні в амбулаторій. Необхідність таких змін очевидна: кількість жителів даного населеного пункту з декількох тисяч скоротилася до 403, на стаціонарному лікуванні перебувають 1-2 людини, штат працівників та кваліфікація не відповідає дійсності, а витрати на утримання лише в 2010 році склали 532000 гривень. Здавалося б, переконливі аргументи, але з подачі представників Комуністичної партії почалася суперечка. Керівник районного осередку комуністів Макарчук М.В. все заперечував, і разом з своїми однопартійцями намагався довести протилежне. Хоча дивно було чути, коли протестуючі говорили, що не можна закривати лікарню. Такими діями ми перечимо гаслу: «Покращення життя вже сьогодні».На це заступник голови Олевської РДА Ковальчук О.С. зауважив, що мова не йде про ліквідацію лікарні, а лише про реорганізацію. Для порівняння навіть навів конкретні дані: затрати на утримання амбулаторію в селі Білокоровичі, а це 3000 жителів, в 2010 році знадобилося 320000 гривень. За попередні 3 місяці в Дружбівській дільничній лікарні пролікувалося 32 людини, тому що більша частина їздить до Олевська. Тобто реформи очевидні та потрібні.
Але, нажаль, навіть це не переконало «опозиціонерів», котрі виявили в цьому підозру та ігнорування думки громадськості. Хоча, що стосується останніх, подібних скарг та зауважень не надходило. З великими складнощами процедура дійшла до голосування, за результатами якої  34 депутати «за», 6 «проти», та 2 «утрималося»…


Додав новини Shura1989
avatar
3
5
Це банальне скорочення і ні про яку реформу не йдетьсяю. Реорганізація з метою економії.А КПSS в Верховній Раді кричать ЗА а потім верещать.
avatar
2
3
Поведінкою комуністи були більш схожа на анархістів. Вони нагадували персонажа з мультфільму, який, щоб йому не пропонували, кричав: "А баба Яга против!".
avatar
2
1
Хах! Ну да, гроші треба економить.
Реформа на мою думку доцільна і цілком потрібна. Та от з нею тоді мав би постати і ряд інших реформ, оскільки скорочуються робочі місця; і у людей буде потреба їздити у лікарню до іншого міста
avatar
2
2
Лікарню реорганізують в амбулаторію, там буде і лікар, і інший персонал, які зможуть надати таку ж допомогу місцевому населенню, як і раніше.
avatar
2
4
Може і так, але все-рівно, щоб уникнути невдоволення людей, потрібно було б виділити на село додатковий транспорт (машини швидкої допомоги). Тоді б і люди були за, і при такому скороченні фінансування я думаю це можна було б дозволити.
avatar
1
6
"уникнути невдоволення людей"???,ioanna,Ви мабуть хотіли сказати "покращити життя людей вже сьогодні"
avatar
1
7
З подібними "реформами" скоро людям прийдеться їздити не до іншого міста а до іншої області,а щодо "ряду реформ",так цей "ряд" є, це "податкова реформа" яка руйнує малий бізнес,через неділю буде "пенсійна реформа" після якої на пенсію в 800 гривень люди виходитимуть в 100 років.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]