Меню
Назад » » 2011 » Березень » 2

«Ігри чемпіонів»

З метою залучення учнів до здорового способу життя, підвищення їх соціальної активності, зміцнення здоров’я дітей, Міністерством освіти та науки України спільно з Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту було вперше організовано спортивні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Ігри чемпіонів».
Варто зазначити, що «Ігри чемпіонів» - це всеукраїнські змагання, які проходять в декілька етапів. Перший етап був організований на базі кожної школи, де визначалися кращі з кращих, котрі потім представляти честь школи в районному етапі. Команда складалася з семи учнів 5-10 класів (4 хлопця і 3 дівчини).В перший весняний день в спортивному залі Олевської гімназії був аншлаг. На районні змагання приїхало 14 команд, які змагалися між собою з різних дисциплін. Організатори масового заходу заздалегідь підготували цікаві та оригінальні конкурси. Серед них стрибки в довжину з місця, човниковий біг, естафета «Криниця», «Сороконіжка» та рухлива гра «Вибивалки».
За підсумками кожного виду змагання визначалися переможці та призери, а кількість набраних очок в змаганні заносилося до загального рейтингу. Не можливо було передати тієї самовіддачі та емоційності, яку створювали як учасники, так і глядачі. Правило «головне не перемога, а участь» в даному випадку було не актуальним. Перемоги бажали всі, тому що лише перше місце дає путівку до наступного, обласного, раунду змагань.Абсолютна тиша та хвилювання панувало в спортивному залі в той момент, коли головний суддя Балах Ф.В. оголошував результати змагань. За підсумками жорстокої та напруженої боротьби перше місце справедливо дісталося учням Новобілокоровицької ЗОШ №3, друге – Лопатицькій ЗОШ, а третє місце здобули учні Олевської ЗОШ №2. Переможці та призери отримали почесні грамоти та відзнаки.Варто віддати належне людям які професійно підготували змагання. Перш за все це заступник начальника відділу освіти Олевського району Хоменко О.В., медотист Балюрко С.С. та Соіч І.М. Хочеться також відмітити хорошу роботу вчителів фізичного виховання Олевської гімназії Самойленка О.А. та Поповича В.В., також директора гімназії Рябого Є.М. за надання приміщення для проведення змагань.
Додав новини Shura1989
avatar
3
2
Цікаво, що цього разу Олевські школи слабенько виступили: ЗОШ №3 посіла 13 місце, а гімназія 7... Добре хоч ЗОШ №2 третє щайняли
avatar
2
1
Белокоровичи молодчинки.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]