Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 7

Інтертелеком в кожній домівці

За досить невеликий термін компанія Інтертелеком разом з своїм дилером в Олевську "VITOL" підключили до інтернету через бездротові модеми дуже велику кількість споживачів і ця кількіть споживачів постійно збільшується. Зважаючи на те, що іншої можливості, ніж підключитись до інтернету через інтертелеком у магазині "VITOL", у людей, які живуть в селах Олевського району і навіть на околиці міста, не було і в ближчий час не буде, керівництвом компанії Інтертелеком прийнято рішення збільшити потужність передавача, що дасть можливість кращого звязку і збільшення кількості абонентів. На сьогодні компанія Інтертелеком є лідером на Україні по наданні послуги бездротового інтернету і карта покриття постійно збільшується. Після Нового року планується встановлення передавача в селі Білокоровичі, що дасть ще більше покриття району. Я думаю, що ті, хто підключився до інтернету через Інтертелеком, добре оцінив цю послугу і якість її роботи. Олевчани і гості нашого міста можуть зробити підключення у магазині "VITOL", що є єдиним дилером компанії Інтертелеком в м.Олевськ і знаходиться за адресою: м.Олевськ, вул.Володимирськ, 1 (кафе "Золотий ключик"). Там же Ви можете отримати повну інформацію по тарифах, умовах підключення, переходу на інші тарифи, поповнення балансу та інше.
Додав новини vitol
avatar
0
7
хоч і швидкість тимчасово не дуже по тарифам всеодно цікавише за інших безпровідних операторів.
avatar
0
6
а ,що з іншими містами?
avatar
0
5
Технічна служба Інтертелеком обіцяють самий близький час установити нове обладнання в Олевську. Будем надіятись, що скоро швидкість буде така, як була спочатку.
avatar
0
4
так швидкість в інтертелекомі бажає кращого.
avatar
0
3
оооо і я процеж покритя добре а швидкість Метеорит за 1час полстранички загружає punk punk punk punk punk punk punk punk Клас
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]