Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 6

Юні ерудити Олевська

Днями в актовому залі міської ради відбулася перша міська олімпіада учнів початкових класів «Путівка у країну знань». Їй передував шкільний тур, переможці якого й потрапили до фіналу. Ідея заснування й проведення олімпіади належить вчителям молодших класів.
За задумом членів робочої групи, яку очолили методист Олевського РМК Л.В. Лук’янова та заступник директора Олевської гімназії Л.Ф.Басюк, контрольні роботи повинні бути основані на місцевому краєзнавчому матеріалі. Тож для складання тексту з української мови і контрольних завдань з математики було взято легенду і розповідь про «Камінне село». Учням четвертих класів сподобалося працювати зі знайомою і цікавою темою, більшість із них добре виконали завдання, а кращі стали переможцями.
За підсумками журі перше місце завоював учень 4 класу Олевського НВК №2 Владислав Петрук, друге місце дісталося учениці Олевської гімназії Діані Сібірьовій, третє – учениці ЗОШ №3 Лілії Ратушинській. Усі учасники отримали подяки відділу освіти та солодкий стіл від міського голови, а переможці були відзначені Почесними грамотами та грошовими преміями.
Додав новини Shura1989
avatar
0
2
Так тримати !!!:)
avatar
0
1
Молодці!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]